Dlaczego warto kupować pakiety telewizji z internetem i internetu z telefonem?

Telefon, telewizja i internet – to media, które używane są w praktycznie każdym domu. Osobno mogą być dużym wydatkiem dla użytkownika, jednak kupując je w paczce, można sporo zaoszczędzić. Oferty łączone to także o wiele mniej formalności. Jakie konfiguracje są najbardziej opłacalne?

Pakiet telewizji z internetem

Telewizja i internet to media, z których korzysta się najczęściej zarówno w gospodarstwach domowych, jak i firmach. Większa część treści dostępnych w kablówce jest możliwa do obejrzenia w sieci, jednak wciąż duża część kanałów udostępnia swoje programy za dodatkową opłatą. Warto zatem zdecydować się na obie te usługi. Połączenie telewizji z internetem w jeden pakiet to obecnie rozwiązanie proponowane przez niemal wszystkich operatorów – zarówno tych największych, jak i regionalnych. Opcja łączenia kilku usług w jedną to realne korzyści dla obu stron – klient płaci mniej, a operator sprzedaje wiele usług za pomocą jednej umowy. Parowanie telewizji z internetem pozwala obniżyć koszt nawet o kilkadziesiąt procent miesięcznie, co w skali roku oznacza pokaźne oszczędności. Szeroki wybór dostępnych ofert sprawia, że operatorzy wciąż prześcigają się w wysokości proponowanych zniżek. Im szerszy pakiet abonent wybierze, tym większe rabaty może otrzymać.

Internet w pakiecie z telefonem

Kupując abonament na telefon stacjonarny, warto rozważyć zakupienie go w pakiecie z internetem. W Fiberlink zarówno liczbę minut na darmowe rozmowy, jak i prędkość internetu dostosować można do swoich potrzeb. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w domach, jak i firmach, pozwalając właścicielowi na spore cięcia kosztów. Minuty dostępne w pakiecie telefonu stacjonarnego wykorzystać można zarówno na połączenia stacjonarne, jak i komórkowe, co w przypadku umów na kartę często łączy się z dodatkowymi kosztami. Tworząc pakiety, poza oszczędnością, ograniczamy ilość formalności związanych z podpisywaniem umów. Zamawiając opcję pakietową, zyskujemy więcej – nie musimy pamiętać o różnych terminach płatności kilku rachunków czy o tym, kiedy kończy się umowa na określoną usługę. Zapomnienie o płatności którejkolwiek z faktur może skutkować odcięciem od określonych mediów, dlatego kupując pakiet, można zaoszczędzić sobie sporo niepotrzebnego stresu.

Jak skonfigurować pakiet?

Operatorzy pozwalają na tworzenie ofert dostosowanych do potrzeb użytkowników. Superszybki internet światłowodowy można z powodzeniem połączyć z telewizją światłowodową i/lub telefonem. Konfiguratory dostępne na stronach operatorów pozwalają tworzyć łączone oferty, wybierając wielkość każdego pakietu w zależności od oczekiwań i możliwości. Takie rozwiązanie to szansa, by stworzyć pakiet idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Przed podjęciem decyzji warto zatem zastanowić się, jak duży pakiet internetu oraz minut rozmów będzie potrzebny, a także, jakie kanały w telewizji będą przez użytkowników oglądane. Warto skorzystać również z pomocy doradców – po uzyskaniu informacji o tym, ile osób będzie użytkowało określone media czy do jakich celów potrzebny jest internet, będą w stanie pomóc w doborze idealnego rozwiązania.

Masz pytania? Napisz do nas