Usługi telekomunikacyjne dla seniorów

Telewizja, internet i telefon to okna na świat dla wielu starszych osób. Dlatego w Fiberlink zapewniamy dostęp do bogatych usług telekomunikacyjnych dla seniorów, którzy znajdą u nas coś w sam raz dla siebie. Sprawdź, jaki abonament dla seniora wybrać oraz z jakiego pakietu internetowego i telewizyjnego skorzystać, by małym kosztem zyskać nieograniczone możliwości i kontakt ze światem!

TV dla seniora, czyli ogromne możliwości

Jak wynika z raportu KRRiT, widzowie w wieku 60+ stanowią aż 46%, czyli niemal połowę wszystkich oglądających telewizję. Dla seniorów to właśnie ona stanowi wciąż główne okno na świat, dlatego wybór odpowiedniego pakietu kanałów to w ich przypadku kluczowa kwestia.

W Fiberlink każdy klient może dopasować listę kanałów do własnych potrzeb. Najtańszy pakiet (Naziemna+) to rozwiązanie dla tych seniorów, którzy z jednej strony oglądają przede wszystkim podstawowe kanały, a z drugiej zależy im na oszczędnościach. Dla najbardziej wymagających osób przygotowaliśmy natomiast pakiet Bogaty HD – to kompletna telewizja dla seniora, w ramach której użytkownik otrzymuje dostęp do 177 kanałów o różnej tematyce.

Alternatywa? Pośrednie pakiety Oszczędny HD i Wygodny HD – tak szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Abonament dla seniora, czyli postaw na darmowe minuty

Każda osoba starsza powinna zainwestować w odpowiedni abonament dla seniora, który zapewni możliwość bezproblemowego rozmawiania z bliskimi. Kluczem do wyboru odpowiedniego pakietu są oczywiście darmowe minuty, których w Fiberlink oferujemy bardzo wiele – zwłaszcza w wariancie Telefon 24h (5000 darmowych minut). Osobom starszym, które rozmawiają mniej, polecamy pakiety Telefon 300 (300 darmowych minut) oraz Telefon 60 (60 darmowych minut).

To propozycja skierowana do seniorów, którzy wciąż korzystają z telefonii stacjonarnej.

Internet dla osoby starszej – jak wybrać ten najlepszy?

W Polsce rośnie liczba osób starszych, które korzystają z internetu. Magia portali społecznościowych i możliwość nawiązywania kontaktu z dawnymi znajomymi sprawia, że na internet dla seniora decyduje się coraz więcej klientów 60+.

My szczególnie polecamy superszybki i niezawodny internet światłowodowy. Wariant UltraFiber 1 GIGA, zapewnia bezproblemowe przeglądanie rozmaitych materiałów (również w formie wideo) i który nie posiada żadnych limitów.  Warto także pamiętać o pakiecie SuperFiber 700 Mb/s czy pakiecie Fiber 400 (to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie bo już za  69 zł!), które dla seniorów będą w zupełności wystarczające .

Warto również nadmienić, że decydując się na którykolwiek pakiet internetu w Fiberlink, otrzymasz także dostęp do 24 kanałów telewizyjnych (usługa TV Start) bez dodatkowych opłat!

Pakiet usług dla seniorów, czyli rozwiązanie optymalne

Seniorom szczególnie polecamy pakiety usług telekomunikacyjnych. To rozwiązanie korzystne z kilku powodów – przede wszystkim pozwala zaoszczędzić (sporą część  kwoty, którą trzeba by było zapłacić za usługi  różnych operatorów), a do tego wiąże się z o wiele mniejszymi formalnościami. Wybierając pakiet usług, otrzymujesz co miesiąc tylko jeden rachunek!

Chcesz dowiedzieć się więcej, albo zastanawiasz się, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy?  Skontaktuj się z naszym pracownikiem, który pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

Masz pytania? Napisz do nas