Młodszy specjalista ds. HR

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Bieżąca współpraca z Kierownikami Działów w zakresie realizacji oraz planowania potrzeb rekrutacyjnych
  • Wprowadzanie nowych strategii rekrutacji oraz rozwój metod selekcyjnych
  • Udział w programach onboardingowych dla nowych pracowników
  • Organizacja i koordynacja szkoleń
  • Udział w planowaniu i realizacji działań z zakresu budowy marki pracodawcy
  • Udział w budowaniu i realizowanie strategii komunikacji wewnętrznej
  • Wspieranie pozostałych członków działu HR w zakresie bieżących projektów
  • Kreowanie kultury współpracy oraz komunikacji wewnętrznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, socjologia, psychologia lub pokrewne)
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji
  • Praktyczna znajomość efektywnych metod rekrutacyjnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Proaktywność w działaniu, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Samodzielność i bardzo dobra umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Rozwój umiejętności poprzez szkolenia
  • Dobrą atmosferę młodego zespołu
  • Bezpłatne korzystanie z naszych usług
  • Pakiet medyczny LUXMED
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe

Masz pytania? Napisz do nas