Plenerowe wydarzenia sportowe i kulturalne

Hasło: Plener2024

Jako firma, od wielu lat aktywnie uczestniczymy w eventach plenerowych, aby być bliżej naszej społeczności i wspierać lokalne inicjatywy. Wierzymy, że udział w takich wydarzeniach to nie tylko doskonała okazja do promocji naszych produktów i usług, ale przede wszystkim do budowania relacji z Mieszkańcami oraz innymi firmami i organizacjami.

Specjalnie dla Uczestników takich wydarzeń w 2024 roku przygotowaliśmy wyjątkową promocję, w której każdy - zarówno Nowy, jak i Aktualny Klient otrzyma od nas cenny prezent! Sprawdź szczegóły poniżej i zamów usługi już dziś.

Promocja ograniczona czasowo. Trwa od 01.06.2024 do 30.09.2024 r. Szczegóły w Regulaminie.

Chcesz zostać naszym Klientem?

Zamów usługi za pośrednictwem naszego Konfiguratora lub poprzez kontakt z BOK, a po podaniu hasła „Plener2024” otrzymasz od nas aż 6 miesięcy internetu po 1 zł na start! Zniżka na internet będzie obowiązywać także w pakietach z telewizją lub telefonem.

Jesteś już naszym Klientem?

Jeśli jesteś już naszym Klientem, a otrzymałeś od nas na wydarzeniu plenerowym specjalny voucher, zgłoś się do nas, a na hasło „Plener2024” zwiększymy prędkość Twojego internetu bez dodatkowych kosztów aż na 6 miesięcy!

Aby skorzystać z Promocji przejdź do Konfiguratora i zamów usługi.

Masz pytania? Napisz do nas