Kariera

Szukamy właśnie Ciebie
Wiemy, że pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy. Zależy nam by właśnie takie osoby tworzyły nasz zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji, samodzielność w działaniu oraz rozwój osobistych umiejętności.
Jesteśmy jedną z największych firm telekomunikacyjnych w województwie małopolskim dostarczającą swoje usługi do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych, a dzięki realizacji aktualnych projektów staniemy się wiodącym operatorem oferującym usługi w najnowocześniejszej technologii światłowodowej, dlatego…
…szukamy najlepszych!

Pracownik Działu Marketingu

MIEJSCE PRACY: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w planowaniu akcji reklamowych,
  • opracowywanie i aktualizowanie materiałów reklamowych dotyczących działalności firmy,
  • prowadzenie profili firmy na portalach społecznościowych,
  • kontrolowanie jakości i aktualizowanie witryny internetowej firmy (układ i szata graficzna, aktualizacja ofert, itd.),
  • opracowywanie i wysyłanie newsletterów,
  • udział w planowaniu lokalnych odpowiedników akcji promocyjnych,
  • koordynowanie organizacji imprez lokalnych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • kreatywności,
  • umiejętności kierowania samodzielnymi projektami,
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • znajomości programów graficznych (np. Corel DRAW, pakiet programów Adobe),
  • prawa jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • dobrą atmosferę młodego zespołu,
  • bezpłatne korzystanie z naszych usług,
  • wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe,
  • pyszną kawę z ekspresu 😊

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Instalator sieci

  • wizyty serwisowe związane z konfiguracją oraz usuwaniem usterek (routery, anteny, dekodery),
  • podłączanie nowych klientów w technologiach kablowych, radiowych i światłowodowych,
  • konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • w okresie próbnym pracujesz wspólnie z naszym doświadczonym technikiem, który pomorze Ci się wdrożyć do naszej firmy.

  • prawo jazdy kat. B,
  • chęci uczenia się i poznawania nowych technologii,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • braku przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • dyspozycyjności.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • znajomość urządzeń do obsługi sieci LAN, WLAN, GPON,
  • znajomość obsługi urządzeń: Mikortik, UBNT, Dasan, Huawei, D-Link, Tp-Link, Cisco,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • praca na podobnym stanowisku.

Zatrudnimy również osoby, które nie posiadają doświadczenia na podobnym stanowisku jednak musza cechować się dużą ambicją i zaangażowaniem.

Współpracuj z młodym i energicznym zespołem !!!