Kariera

Szukamy własnie ciebie

FIBERLINK oferuje swoje usługi internetowe od 2005 roku i obejmuje swoim zasięgiem powiat krakowski, myślenicki oraz wadowicki.

Mobilny doradca klienta

Miejsce pracy:
Skawina, Kraków, Mogilany i okolice.

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy
• konsekwencji w realizacji celów
• mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego i/lub w obsłudze klienta
• prawo jazdy kat. B
• podstawowe umiejętności obsługi pakietu MS Office
• znajomość zagadnień telekomunikacyjnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia (stała pensja + prowizje premie)
• stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku
• rozwój umiejętności sprzedażowych poprzez cykliczne szkolenia (teoria i praktyka)
• prace w nowo powstałym dziale sprzedaży w firmie
• niezbędne narzędzia pracy

Aplikację zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Doradca w Biurze Obsługi Klienta.

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Zakres głównych obowiązków:
• profesjonalna obsługa Klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy,
• aktywna realizacja planów sprzedażowych,
• obsługa po sprzedażowa obecnych Klientów firmy
• dbanie o czystość oraz wystrój salonu sprzedaży,
• dbałość o wizerunek firmy,

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia (stała pensja + prowizje i premie)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Instalator sieci

Zakres obowiązków:
• wizyty serwisowe związane z konfiguracją oraz usuwaniem usterek (routery, anteny, dekodery),
• podłączanie nowych klientów w technologiach kablowych, radiowych i światłowodowych,
• konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych,
• diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych,
• w okresie próbnym pracujesz wspólnie z naszym doświadczonym technikiem, który pomorze Ci się wdrożyć do naszej firmy.

Wymagania:
• prawo jazdy kat. B,
• chęć uczenia się i poznawania nowych technologii,
• umiejętność pracy w zespole ,
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
• dyspozycyjność.

Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość urządzeń do obsługi sieci LAN, WLAN, GPON,
• znajomość obsługi urządzeń: Mikortik, UBNT, Dasan, Huawei, D-Link, Tp-Link, Cisco,
• uprawnienia SEP do 1 kV,
• praca na podobnym stanowisku.

Zatrudnimy również osoby ,które nie posiadają doświadczenia na podobnym stanowisku jednak musza cechować sie dużą ambicja i zaangażowaniem.

Współpracuj z młodym i energicznym zespołem !!!