Cyfrowy Dom

Zwycięski projekt Fiberlink

Tytuł projektu: Budowa sieci NGA w powiatach Wielickim i Myślenickim

 

Wartość projektu: 21 636 705.53 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 14 952 194.88 zł

Miło nam poinformować,  iż Projekt firmy FIBERLINK  zwyciężył w drugim konkursie zorganizowanym w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa(https://www.polskacyfrowa.gov.pl/strony/o-programie/dokumenty/program-polska-cyfrowa-2014-2020/ ) na lata 2014-2020, I Osi priorytetowej: „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, Działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”.

Projektem są objęte następujące gminy: Dobczyce, Lubień, Myślenice, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice, Tokarnia, Wiśniowa, Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka.

Celem projektu jest zapewnienie blisko 18 tys. użytkowników końcowych oraz 137 placówkom oświatowym z obszaru powiatów wielickiego oraz myślenickiego dostępu do sieci szerokopasmowej o przepustowości powyżej 100 Mb/s. Osiągnięcie celu pozwoli na dostarczenie łącz światłowodowych na tereny gmin o niskim poziomie nasycenia usługą dostępu do Internetu lub będącymi wręcz „białymi plamami”.

 

Ze szczegółami projektu można zapoznać się na stronie Cyfrowy Dom:

http://www.cyfrowydom.fiberlink.pl/

Osoby zainteresowane darmowym przyłączem internetowym mogą tam również zgłosić się do projektu podając swój adres zamieszkania. Zgłoszenie jest też możliwe poprzez kontakt z naszym biurem:

biuro@fiberlink.pl

cyfrowydom@fiberlink.pl

12 444 50 00

Masz pytania? Napisz do nas