Fotowoltaika

Fotowoltaika dla domu i biznesu

W ostatnich latach fotowoltaika znacznie zyskała na popularności, także wśród mieszkańców domów jednorodzinnych. Nic w tym dziwnego, bowiem systemy słoneczne stanowią obecnie najbardziej ekologiczny i wyjątkowo oszczędny sposób pozyskiwania energii dla domu. Jeśli marzysz o tym, aby nie przejmować się rosnącymi z roku na rok kosztami prądu, chętnie spełnimy to marzenie!

Fotowoltaika dla domu

System paneli słonecznych to sprawdzona i opłacalna inwestycja, gwarantująca niezależność i samowystarczalność. Wysoka wydajność paneli sprawia, że bez problemu mogą, także w miesiącach zimowych, zasilić większość domowych urządzeń, takich jak lodówka, telewizor, pralka, a nawet instalacja ogrzewania podłogowego.

Panele fotowoltaiczne dla domów jednorodzinnych zazwyczaj umieszczane są na dachu domu. Istnieje również możliwość instalacji systemu na dachu budynku gospodarczego lub garażu, a także bezpośrednio na gruncie. Najważniejsze jest, aby miejsce montażu paneli było odpowiednio nasłonecznione.

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie dostawy oraz montażu najwyższej jakości systemów fotowoltaicznych, pochodzących od sprawdzonych dostawców!

Systemy słoneczne dla Klientów biznesowych

Systemy paneli słonecznych to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale również biznesowych! Nasza firma oferuje profesjonalny montaż najwyższej jakości paneli fotowoltaicznych dla małych i większych przedsiębiorstw.

Panele słoneczne to opłacalna inwestycja dla przedsiębiorców. Dobrze wykonana i zaprojektowana instalacja stanowi źródło wykorzystywanej na bieżące potrzeby energii dla biznesu. Dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa system paneli zwraca się w ciągu około 5 lat. Dodatkowo stanowi on gwarancję niezależności oraz znacznego obniżenia kosztów energetycznych.

Oferujemy nie tylko dostawę i fachową instalację paneli fotowoltaicznych dla firm, ale także rzetelną pomoc w uzyskaniu dofinansowania na inwestycję!

  Zamów bezpłatną wycenę

  Skontaktuj się z nami, a my dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb!

  Co nas wyróżnia?

  Polska firma

  Jesteśmy firmą z doświadczeniem na lokalnym rynku oraz z młodym energetycznym i zaangażowanym zespołem specjalistów na pokładzie.

  Wysoka jakość

  Zastosowanie nowoczesnych technologii gwarantuje najwyższą jakość usług.

  Elastyczna oferta

  Skrojona na miarę, dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

  Dodatkowe korzyści

  Zyskujesz aż dwie atrakcyjne oferty! Poza fotowoltaiką, oferujemy także usługi telekomunikacyjne dla domu i biznesu.

  Poznaj opinie naszych Klientów

  Michał, Radziszów

  Instalację fotowoltaniczną posiadam od 4 miesięcy. Jak dotąd nie mogę narzekać na jej pracę. Montaż przebiegł bardzo sprawnie, a same panele działają bezawaryjnie. Póki co, jest to zbyt krótki czas, żebym ocenił, ile zaoszczędziłem. Ze współpracy jestem zadowolony, polecam firmę Fiberlink.

  Monika, Zielonki

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt z firmą oraz fantastyczna obsługa. Panowie potrafili profesjonalnie doradzić, dzięki czemu zrozumieliśmy szczegóły działania systemu fotowoltaicznego i zdecydowaliśmy się na niego z pełnym przekonaniem.

  Kamil, Mogilany

  Nad założeniem paneli słonecznych myślałem od jakiegoś czasu, natykałem się na wiele ofert czy to w radiu czy na ulotkach, ale nie mogłem się zdecydować bo nie byłem pewien czy w moim wypadku się będzie to po prostu opłacać. Aż w końcu trafiłem na ofertę Fiberlink. Poznałem wszelkie za i przeciw i dziś jestem szczęśliwym posiadaczem instalacji 9,88 kWp.

  Stanisław, Buków

  Jestem użytkownikiem instalacji fotowoltaicznej od stycznia tego roku. Instalację wykonała firma Fiberlink. Montaż i obsługa bardzo profesjonalna. Szybka realizacja i nadzór nad instalacją. Polecam.

  Zobacz nasze ostatnie realizacje

  Gaj

  25 kWp

  Radziszów

  9,90 kWp

  Łazy

  50 kWp

  Masz pytania? Napisz do nas