Połącz usługi

Łącząc usługi, zyskujesz!

Posiadasz już usługi telekomunikacyjne Fiberlink i chcesz dokupić fotowoltaikę? A może kupujesz od nas fotowoltaikę, a zastanawiasz się także nad dobraniem internetu z telewizją i/lub telefonem? Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkową promocję, w ramach której każdy Klient, który połączy nasze usługi otrzyma bardzo atrakcyjną zniżkę w wysokości 2400 zł brutto do wykorzystania na internet, telewizję i telefon. Sprawdź, jak to działa i zyskaj nawet 24 miesiące GRATIS!

Jak zyskać 2400 zł w czterech krokach?

1

Zamówienie usługi Fotowoltaiki

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem, zamów usługę fotowoltaiki. Jeśli posiadasz już nasz internet i interesuje Cię także fotowoltaika, zamów ją u nas.

2

Otrzymanie Vouchera o wartości 2400 zł

W następnej kolejności otrzymujesz od nas Voucher wraz z unikatowym kodem promocyjnym o wartości 2400 zł brutto do wykorzystania na usługi telekomunikacyjne.

3

Instalacja usług i płatności

Po uzgodnieniu wszystkich niezbędnych szczegółów, instalujemy u Ciebie naszą fotowoltaikę oraz internet.

4

Naliczenie rabatu w wysokości 2400 zł

Po dokonaniu płatności za fotowoltaikę, możesz cieszyć się nie tylko prądem ze słońca, ale także darmowymi usługami telekomunikacyjnymi nawet przez 24 miesiące!

Sprawdź Regulamin Promocji

Czytaj Regulamin

  Zamów bezpłatną wycenę

  Skontaktuj się z nami, a my dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb!

  Co nas wyróżnia?

  Polska firma

  Jesteśmy firmą z doświadczeniem na lokalnym rynku oraz z młodym energetycznym i zaangażowanym zespołem specjalistów na pokładzie.

  15 lat gwarancji

  Zastosowanie nowoczesnych technologii gwarantuje najwyższą jakość usług, na którą otrzymasz aż 15 lat gwarancji.

  Elastyczna oferta

  Skrojona na miarę, dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

  Dodatkowe korzyści

  Zyskujesz aż dwie atrakcyjne oferty! Poza fotowoltaiką, oferujemy także usługi telekomunikacyjne dla domu i biznesu.

  Poznaj opinie naszych Klientów

  Michał, Radziszów

  Instalację fotowoltaniczną posiadam od 4 miesięcy. Jak dotąd nie mogę narzekać na jej pracę. Montaż przebiegł bardzo sprawnie, a same panele działają bezawaryjnie. Póki co, jest to zbyt krótki czas, żebym ocenił, ile zaoszczędziłem. Ze współpracy jestem zadowolony, polecam firmę Fiberlink.

  Monika, Zielonki

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt z firmą oraz fantastyczna obsługa. Panowie potrafili profesjonalnie doradzić, dzięki czemu zrozumieliśmy szczegóły działania systemu fotowoltaicznego i zdecydowaliśmy się na niego z pełnym przekonaniem.

  Kamil, Mogilany

  Nad założeniem paneli słonecznych myślałem od jakiegoś czasu, natykałem się na wiele ofert czy to w radiu czy na ulotkach, ale nie mogłem się zdecydować bo nie byłem pewien czy w moim wypadku się będzie to po prostu opłacać. Aż w końcu trafiłem na ofertę Fiberlink. Poznałem wszelkie za i przeciw i dziś jestem szczęśliwym posiadaczem instalacji 9,88 kWp.

  Stanisław, Buków

  Jestem użytkownikiem instalacji fotowoltaicznej od stycznia tego roku. Instalację wykonała firma Fiberlink. Montaż i obsługa bardzo profesjonalna. Szybka realizacja i nadzór nad instalacją. Polecam.

  Zobacz nasze ostatnie realizacje

  Libertów

  14,85 kWp

  Głogoczów

  25,08 kWp

  Borek Szlachecki

  4,92 kWp

  Masz pytania? Napisz do nas