Finansowanie dla Firm

Wspomożemy Twoją inwestycję

fotowoltaika dofinansowanie dla firm

Nie pozwól, by finanse hamowały rozwój Twojej firmy. Sprawdź atrakcyjne kredyty firmowe w banku i wybierz najlepszy dla siebie.

fotowoltaika dofinansowanie dla firm

Finansujemy instalacje do 5 lat z zerowym wkładem własnym!

Fotowoltaika na raty. Skuteczność, której oczekujesz!

W dzisiejszych, niepewnych czasach warto sięgać jedynie po rozwiązania proponowane przez firmy o stabilnej pozycji i odpowiedzialnym podejściu. Możesz się przekonać, że Fiberlink Fotwoltaika ma do zaoferowania znacznie więcej!

 • Cenimy sobie przejrzystość – z chęcią odpowiemy na wszelkie szczegółowe pytania.
 • Szanujemy Twój czas – kompleksowo zadbamy o realizację inwestycji.
 • Sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa Klienta, to nasze priorytety.

Współpracujemy tylko z najlepszymi podmiotami na rynku. Dzięki umowie z Santander Consumer Bank możemy zapewnić Ci spokojne i pewne kredytowanie. Grupa Santander, do której należy SCB, to m.in.:

 • 20 lat doświadczenie na polskim rynku,
 • liczne wyróżnienia i nagrody przyznawane za korzystne oferty kredytowania,
 • setki placówek w całym kraju.

Panele fotowoltaiczne na raty. Co możemy zaproponować?

Fiberlink Fotowoltaika tworzą specjaliści nastawieni na kompleksową realizację powierzonych im zadań. Mając na względzie, jak istotne jest sprawne i klarowne działanie w zakresie instalacji fotowoltaicznych, możemy zagwarantować:

 • panele fotowoltaiczne i podzespoły, odpowiadające najwyższym wymaganiom;
 • obsługę w zakresie instalacji;
 • zadbanie o formalną stronę przyłączenia instalacji do sieci energetycznej;
 • pozyskanie dofinansowania.

Jak natomiast przedstawia się droga do skorzystania z systemu rat? Odpowiadając w dwóch słowach: szybko i bezpiecznie.

 • Konsultacja ze specjalistą Fiberlink pomoże Ci w dokonaniu wyboru odpowiedniego systemu fotowoltaicznego.
 • Następnie wystarczy podpisać umowy, dotyczące realizacji usługi oraz sfinansowania jej w systemie ratalnym.

Panele fotowoltaiczne – opinie. Liczby mówią same za siebie!

Wedle statystyk, instalacja paneli fotowoltaicznych zwraca się nawet po 5 latach! Zalety płynące z inwestycji w odnawialne źródła energii docenia coraz więcej osób. Pod koniec roku 2020 liczba prosumentów znacznie przekroczyła 450 000!

Taniejąca energia z odnawialnych źródeł oraz wzrastająca świadomość ekologiczna w kraju i na świecie sprawiają, że już teraz warto zaopatrzyć się w nowoczesne rozwiązanie, jakie stanowią panele fotowoltaiczne. Inwestycja procentująca przez lata skutecznie pozwala zadbać nie tylko o środowisko, ale i finanse.

Dzięki ratom gwarantującym wygodną i komfortową spłatę inwestycji, możesz już teraz cieszyć się swoim systemem fotowoltaicznym. Co ciekawe, jest to efektywne rozwiązanie, które znajduje swoje zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i firmach. Ponadto sprawdza się nawet w warunkach wiejskich!

Przy czym w ostatnim przypadku pełnomocnictwo może zostać udzielone na postawie wewnętrznego wzoru, funkcjonującego w danej firmie, bez konieczności sięgania po dokument obowiązujący Pełnomocnika przy składaniu e-wniosku.

  Zamów bezpłatną wycenę

  Skontaktuj się z nami, a my dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb!

  Co nas wyróżnia?

  Polska firma

  Jesteśmy firmą z doświadczeniem na lokalnym rynku oraz z młodym energetycznym i zaangażowanym zespołem specjalistów na pokładzie.

  15 lat gwarancji

  Zastosowanie nowoczesnych technologii gwarantuje najwyższą jakość usług, na którą otrzymasz aż 15 lat gwarancji.

  Elastyczna oferta

  Skrojona na miarę, dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

  Dodatkowe korzyści

  Zyskujesz aż dwie atrakcyjne oferty! Poza fotowoltaiką, oferujemy także usługi telekomunikacyjne dla domu i biznesu.

  Poznaj opinie naszych Klientów

  Michał, Radziszów

  Instalację fotowoltaniczną posiadam od 4 miesięcy. Jak dotąd nie mogę narzekać na jej pracę. Montaż przebiegł bardzo sprawnie, a same panele działają bezawaryjnie. Póki co, jest to zbyt krótki czas, żebym ocenił, ile zaoszczędziłem. Ze współpracy jestem zadowolony, polecam firmę Fiberlink.

  Monika, Zielonki

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt z firmą oraz fantastyczna obsługa. Panowie potrafili profesjonalnie doradzić, dzięki czemu zrozumieliśmy szczegóły działania systemu fotowoltaicznego i zdecydowaliśmy się na niego z pełnym przekonaniem.

  Kamil, Mogilany

  Nad założeniem paneli słonecznych myślałem od jakiegoś czasu, natykałem się na wiele ofert czy to w radiu czy na ulotkach, ale nie mogłem się zdecydować bo nie byłem pewien czy w moim wypadku się będzie to po prostu opłacać. Aż w końcu trafiłem na ofertę Fiberlink. Poznałem wszelkie za i przeciw i dziś jestem szczęśliwym posiadaczem instalacji 9,88 kWp.

  Stanisław, Buków

  Jestem użytkownikiem instalacji fotowoltaicznej od stycznia tego roku. Instalację wykonała firma Fiberlink. Montaż i obsługa bardzo profesjonalna. Szybka realizacja i nadzór nad instalacją. Polecam.

  Masz pytania? Napisz do nas