O firmie

Łączy nas energia

Fotowoltaika to sposób pozyskiwania energii, który obecnie coraz bardziej zyskuje na popularności. W związku z tym także coraz więcej przedsiębiorstw na rynku oferuje swoje usługi w zakresie montażu paneli słonecznych.

Bardzo ważne jest więc, aby rozsądnie wybrać rzetelną firmę z doświadczeniem w branży, która profesjonalnie wykona swoją pracę. Fiberlink Fotowoltaika (wcześniej pod marką X-CELL Sp. z.o.o.) może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem na rynku, jak również pełnym profesjonalizmem działania.

Oferujemy dostawę oraz montaż najwyższej jakości systemów fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Dlaczego warto zdecydować się na instalację paneli słonecznych?

Przede wszystkim jest to najbardziej ekologiczny sposób pozyskiwania energii, który nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko. To korzystna inwestycja, owocująca stałymi i zauważalnymi ulgami dla domowego budżetu. Fotowoltaika to także synonim samowystarczalności – pozwala uniezależnić się od zmieniających się dostawców energii oraz stale rosnących cen prądu.

Jak działamy?

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Swoją pracę rozpoczynamy od dokładnego wywiadu – sprawdzamy, jakie są oczekiwania i wymagania naszego Klienta. Następnie wykonujemy audyt techniczny i energetyczny. To wszystko pozwala nam przystąpić do stworzenia rzetelnego projektu instalacji. Omawiamy go szczegółowo z Klientem, by po ustaleniu wszystkich szczegółów przystąpić do montażu systemu, którym zajmie się doświadczona ekipa specjalistów.

Po fachowym zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej pozostajemy w stałym kontakcie, oferując swoje wsparcie gwarancyjne i serwisowe.

Wszystkim Klientom oferujemy także profesjonalną pomoc w składaniu wniosków o dofinansowanie!
Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące systemów fotowoltaicznych, ich walorów, szczegółów montażu oraz obsługi i sposobu działania.

Nasza misja

Dostarczamy ekologiczne rozwiązania dla domu i biznesu, które w skuteczny sposób pomagają Klientom oszczędzać pieniądze i planetę.

Co nas wyróżnia?

Polska firma

Jesteśmy firmą z doświadczeniem na lokalnym rynku oraz z młodym energetycznym i zaangażowanym zespołem specjalistów na pokładzie.

15 lat gwarancji

Zastosowanie nowoczesnych technologii gwarantuje najwyższą jakość usług, na którą otrzymasz aż 15 lat gwarancji.

Elastyczna oferta

Skrojona na miarę, dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Dodatkowe korzyści

Zyskujesz aż dwie atrakcyjne oferty! Poza fotowoltaiką, oferujemy także usługi telekomunikacyjne dla domu i biznesu.

Dołącz do nas!

Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu fantastycznych specjalistów!
Poszukujemy pracowników w różnych działach. Być może czekamy właśnie na Ciebie?

Kariera

Masz pytania? Napisz do nas