Specjalista ds. przyłączy światłowodowych

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja zgłoszeń osób zainteresowanych usługą
  • Weryfikacja i opracowanie trasy przyłącza do budynków jednorodzinnych
  • Proponowanie rozwiązań alternatywnych umożliwiających przyłączenie budynku
  • Monitorowanie działań związanych z doprowadzeniem przyłączy abonenckich
  • Opracowywanie projektów technicznych w zakresie sieci światłowodowych
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych w terenie oraz uzgodnień terenowych
  • Pozyskiwanie zgód i uzgodnień na potrzeby przyłączy abonenckich
  • Współpraca z działem projektowym, działem inwestycji oraz działem handlowym

Wymagania:

  • Doświadczenie w telekomunikacji lub energetyce
  • Doświadczenie projektowe
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy typu B
  • Znajomość AutoCAD
  • Znajomość technologii FTTH
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: telekomunikacja, elektrotechnika, budownictwo i pokrewne)
  • Mile widziane: Znajomość programu Qgis

Oferujemy:

  • Opiekę medyczną LUXMED
  • Korzystanie z usług firmy na preferencyjnych warunkach
  • Dostęp do platformy językowej
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne dla całej firmy

Masz pytania? Napisz do nas