Wi-Fi+

Zwiększ zasięg sieci w swoim domu!

Opcja Wi-Fi+ jest dedykowana dla Klientów, posiadających duże przestrzenne domy i mieszkania, także dwu- lub wielokondygnacyjne, w których chcą poprawić zasięg sieci bezprzewodowej. Aby to osiągnąć, na życzenie Klienta możemy zamontować 1, 2 lub 3 dodatkowe punkty dostępowe (routery Wi-Fi) w dowolnym miejscu domu. Dzięki temu znacznie zwiększy się zasięg fal radiowych.

Jak to działa?

Podczas instalacji internetu w pierwszej kolejności doprowadzamy kabel światłowodowy do Twojego domu. Zakańczamy go puszką światłowodową, do której podłączamy terminal z funkcją Wi-Fi. Jest to pierwszy punkt dostępowy, który otrzymujesz od nas GRATIS w ramach zawartej umowy. Jeśli chcesz znacząco poprawić zasięg fal radiowych sieci bezprzewodowej w swoim domu, na Twoje życzenie zainstalujemy i skonfigurujemy 1, 2 lub 3 dodatkowe punkty dostępowe w ramach usługi dodatkowej Wi-Fi+. W sumie możesz korzystać maksymalnie z 4 urządzeń. Każde urządzenie musi być ze sobą połączone kablowo. Usługa Wi-Fi+ realizowana jest w obrębie jednego lokalu.

Jesteś nowym Klientem?

Aby skorzystać z opcji Wi-Fi+, jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem, wybierz odpowiednie usługi w naszym konfiguratorze.

Zamów usługi

Jesteś już naszym Klientem?

Jeśli chcesz zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej w swoim domu dobierając usługę Wi-Fi+, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Napisz do nas!

Masz pytania? Napisz do nas