Fiberlink dla WOŚP 2021

Drodzy Klienci!

W tym roku gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w bezpiecznej formie, czyli bez wychodzenia z domu! Jeśli chcą Państwo zagrać razem z nami, zapraszamy do wpłat do naszej wirtualnej eSkarbonki WOŚP! Każda, nawet symboliczna wpłata ma ogromne znaczenie w tegorocznym celu zbiórki. Gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wesprzyj WOŚP i wygraj 12 miesięcy Internetu po 1 zł!

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody w postaci Vochera uprawniającego do otrzymania 12 miesięcy Internetu po 1 zł w Fiberlink należy:

  1. Dokonać wpłaty na eSkarbonkę WOŚP firmy Fiberlink o dowolnej kwocie pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/rymm8t
  2. W danych wpłacającego prosimy o wpisanie Imienia, Nazwiska oraz 3 ostatnich cyfr numeru telefonu.
  3. Gotowe! Każde takie zgłoszenie weźmie udział w losowaniu nagrody w postaci Vouchera na 12 miesięcy Internetu po 1 zł.
  4. Aby wziąć udział w losowaniu nie musisz być naszym Klientem.
  5. Wpłat można dokonywać do 31 stycznia 2021 roku.
  6. Wyniki losowania ogłosimy we wtorek 2 lutego o 12.00 w południe na naszym profilu w portalu Facebook.

 

Informacja: Fiberlink Sp.z o.o. nie jest podmiotem zarządzającym pieniędzmi wpłaconymi do eSkarbonki. Wpłat pieniężnych dokonuje się bezpośrednio do zasobów WOŚP. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w losowaniu nagrody.

Pamiętajmy, że granie razem jest bezcenne!

 

Wrzuć do eSkarbonki Fiberlink

Masz pytania? Napisz do nas