TOYA łączy pokolenia

Miło nam poinformować, że aby przeciwdziałać wykluczeniu cyfrowemu osób starszych ruszyła kampania „TOYA łączy pokolenia”.

Kampania ma także na celu wymianę międzypokoleniową. Tym razem to młodzi ludzie, dla których szeroko pojęte środowisko cyfrowe jest naturalnym światem, mogą przekazać swoją wiedzę na jego temat swoim babciom i dziadkom. Ludzie młodzi i seniorzy mogą połączyć siły, aby stworzyć społeczność, która wie, jak mądrze korzystać z Internetu. W ramach kampanii odbywają się konkursy dla młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych na materiały edukacyjne dla Seniorów, warsztaty dotyczące cyberbezpieczeństwa, języka mediów społecznościowych oraz komunikacji międzypokoleniowej.

Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią tej akcji!

Wczoraj mieliśmy nawet okazję reprezentować Grupę TOYA i powiedzieć kilka słów o tej świetnej akcji- ZOBACZ MATERIAŁ VIDEO

Zachęcamy dzieci i młodzież z okolic Krakowa (a uczące się w Krakowie) do udziału w konkursach w ramach kampanii „TOYA łączy pokolenia”. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody  w tym nagroda specjalna ufundowana przez Fiberlink!

Szczegóły kampanii 

Masz pytania? Napisz do nas