Wspieramy start naszego kierowcy w memoriale rajdowym

Już w piątek 5.04.2019 startuje 13 Memoriał im. Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, w którym wystartuje aż 61 załóg. Mamy przyjemność włączyć się w tę rajdową imprezę poprzez sponsoring jednego z kierowców – Marka Bugajskiego, którego pilotem będzie Adam Gładysz. Samochodem, który poprowadzi nasz zawodnik będzie Peugeot 208 R2. Dotychczasowe starty ekipy wspierała firma Eternet, która od niedawna jest częścią spółki Fiberlink.

Warto podkreślić, że Marek Bugajski to doświadczony kierowca mający na swoim koncie ponad 30 imprez rajdowych na terenie całej Polski. Może on pochwalić się wieloma wybitnymi wynikami wśród których są m.in. zwycięstwo ora 2-gie i 3-cie miejsce w kolejnych edycjach Rajdu Ziemi Bocheńskiej. W memoriale im. Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza również odnotował on dotychczas znakomite rezultaty m.in. kończąc zawody wśród 5 najlepszych ekip.

Tegoroczna edycja wspomnianej imprezy zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Na liście gości specjalnych znalazły się takie gwiazdy motor-sportu jak m.in. Bryan Bouffier, Kuba Przygoński oraz Krzysztof Hołowczyc i Maciej Wisławski, których będziemy mogli zobaczyć w Subaru Imprezie 555 podczas jazd pokazowych.
Szczególnie widowiskowo zapowiada się „nocny prolog” na ulicach Wieliczki (start w sobotę 6.04 o godz.19.00), a także odcinki specjalne w okolicach Łapanowa, Raciechowic i Gdowa.

Serdecznie zapraszamy naszych klientów i wszystkich sympatyków rajdów samochodowych do kibicowania wspieranemu przez nas zawodnikowi oraz do włączenia się do akcji charytatywnej na rzecz Fundacji MATIO pomagającej chorym na mukowiscydozę. Do wylicytowania będzie przejazd samochodem rajdowym.
Więcej informacji oraz szczegółowy program imprezy pod adresem http://superos.pl/

Masz pytania? Napisz do nas