Nowa oferta Fiberlink

Szanowni Państwo,
Z dniem 1 października wprowadzamy całkowicie nową ofertę dla nowych Klientów. Zmianie ulega kilka najważniejszych kwestii. Maksymalna prędkość osiągnie nawet 900 Mb/s, to o 50 % więcej niż w naszej dotychczasowej ofercie!

Co się zatem zmieni? Z naszej oferty na internet światłowodowy znikają prędkości: 30 Mb/s, 100 Mb/s, 250 Mb/s oraz 600 Mb/s. W nowym cenniku znajdą się trzy prędkości: 150 Mb/s400 Mb/s oraz, jedna z najszybszych prędkości na rynku, 900 Mb/s! Dzięki temu korzystanie z Internetu będzie jeszcze efektywniejsze! Prędkość w ofercie UltraFiber 900 pozwoli np. pobierać pliki wielkości 1 GB w około 10 sekund! Szczegółowy, zaktualizowany cennik usług można znaleźć w zakładce konfigurator.

Informujemy, że wszystkie dotychczas zawarte umowy są aktualne do czasu zakończenia ich trwania zgodnie z ustalonymi warunkami. Obecni Klienci, chcąc skorzystać z nowej oferty mogą także w każdej chwili trwania umowy zwiększyć prędkość. Wystarczy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta: 12 444 50 00.

Masz pytania? Napisz do nas