Czy internet w Fiberlink jest limitowany?

Internet to dziś dla zdecydowanej większości ludzi absolutna norma, umożliwiająca wykonywanie codziennych czynności. Dzięki dostępowi do sieci możemy nie tylko sprawdzić dowolne informacje czy poznać najnowsze newsy ze świata, ale także pracować, uczyć się i oddawać różnego rodzaju rozrywkom. Dla wielu osób, zarówno ze względów  prywatnych, jak i zawodowych – pewne, szybkie i stabilne połączenie internetowe jest kwestią niezwykle istotną. Takie połączenie może zapewnić Fiberlink. Co warto wiedzieć o ofercie firmy?

Kilka słów o internecie od Fiberlink

Fiberlink posiada w swojej ofercie kilka ciekawych i atrakcyjnych rozwiązań w zakresie połączenia internetowego. Firma oferuje zarówno internet radiowy, jak i nowoczesny internet światłowodowy. Marka istnieje na rynku już niemal 20 lat, a zapewnianie klientom stabilnego i pewnego połączenia internetowego to coś, na czym zna się doskonale. Co więcej, Fiberlink posiada w swojej ofercie nie tylko usługi internetowe, ale także  telewizję, telefonię i fotowoltaikę.

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi mogą w ramach oferty firmy wybierać spośród atrakcyjnych pakietów. Te natomiast obejmują sam internet, a także  połączenie sieci z ofertą telewizyjną czy telekomunikacyjną. Wybrany przez siebie pakiet odpowiadający najbardziej własnym potrzebom i preferencjom można wybrać za pomocą dostępnego na stronie intuicyjnego konfiguratora usług, jak i kontaktując się telefonicznie z konsultantami Fiberlink czy odwiedzając Biuro Obsługi Klienta osobiście.

Nielimitowany internet i jego możliwości

Internet w dzisiejszych czasach to najczęściej łącze szybkie i stałe. Mimo wszystko jego jakość może się jednak różnić ze względu na to, jaki rodzaj internetu wybierzemy, a także na jakiego dostawcę postawimy.

W dobie powszechnego dostępu do sieci coraz więcej osób zaczyna cenić sobie już nie tylko internet sam w sobie, ale także coraz szersze możliwości, jakie może on im zapewnić. Takimi zaletami charakteryzuje się nielimitowany internet, zarówno w wersji mobilnej, jak i światłowodowej.

Nielimitowany internet umożliwia nie tylko stałe pozostawanie w nieprzerwanej łączności z siecią, ale także szybkie, sprawne i nieograniczone żadnym limitem przesyłanie oraz pobieranie danych. W praktyce oznacza to, że z internetem nielimitowanym możemy nie tylko pozyskiwać informacje z sieci, ale także oglądać w internecie filmy czy seriale, jak i pobierać je, bez obaw o przerwanie czy spowolnienie połączenia. Z powodzeniem możemy wykonywać w sieci czynności wymagające wykorzystywania dużych ilości danych, nie martwiąc się o dotarcie do tak zwanego limitu transferowego danych. Kiedy korzystamy z internetu o określonej puli transferowej, po pewnym czasie korzystania z sieci możemy otrzymać informację o możliwym przekroczeniu limitu. W przypadku internetu nielimitowanego – jak sama nazwa wskazuje – nie musimy obawiać się takowego ostrzeżenia.

W praktyce internet nielimitowany daje nam więc ogrom możliwości, ale przede wszystkim pełną swobodę korzystania z sieci.

Nielimitowany internet od Fiberlink

Internet światłowodowy od Fiberlink to nie tylko nielimitowany dostęp do szybkiej sieci, ale także możliwość połączenia usługi z innymi, atrakcyjnymi rozwiązaniami, takimi jak telewizja czy telefon. Jeśli więc chcesz się cieszyć dostępem do stabilnej sieci i telewizją w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, skorzystaj z naszej oferty.

Masz pytania? Napisz do nas