Fiberlink dla graczy – szybki Internet dla wymagających użytkowników

Chcąc czerpać maksymalną przyjemność z grania online, konieczne jest posiadanie szybkiego i stabilnego łącza internetowego. To właśnie dzięki niemu możesz liczyć na płynność rozgrywki oraz możliwość efektywnego rywalizowania z innymi graczami. W Fiberlink oferujemy różne pakiety, które każdy może dostosować do własnych potrzeb. Sprawdź, jaki będzie najlepszy internet dla graczy i na co zwrócić uwagę podczas jego wyboru!

Jakie parametry powinien mieć najlepszy internet dla graczy?

Wybierając internet dla graczy, warto wziąć pod uwagę trzy podstawowe parametry, które zapewnią Ci płynność rozgrywki. Mowa tu o dużej prędkości, stabilności łącza oraz nielimitowanym transferze danych.

  • Duża prędkość pobierania i wysyłania. To parametr określany w megabitach na sekundę (Mb/s), który odgrywa kluczową rolę – dzięki niemu możesz nie tylko liczyć na doskonałą płynność gry, ale również brak tzw. lagów, czyli opóźnień, które uniemożliwiają efektywną rywalizację z innymi graczami. Zwróć uwagę zwłaszcza na prędkość pobierania, która powinna być na poziomie min. 300-400 Mb/s. Prędkość wysyłania będzie z kolei istotna dla graczy zajmujących się streamowaniem gier.
  • Wysoka stabilność łącza. Jeżeli prędkości pobierania i wysyłania będą notorycznie spadać lub wzrastać, trudno liczyć na wysoki komfort grania. Może to prowadzić do zacinania się obrazu i opóźnień, a nawet przerwania połączenia i wylogowania z serwera gry. Warto więc zwrócić na tę kwestię szczególną uwagę – dostawca powinien zaoferować Ci stabilne łącze, bo tylko dzięki temu zyskasz możliwość rywalizowania z innymi graczami na równych warunkach.
  • Nielimitowany transfer danych. W trakcie rozgrywki online pobieranych jest wiele danych, dlatego chcąc mieć pewność, że nie będziesz zmuszony nagle przerwać grania, postaw na internet do gier bez limitu. Dzięki temu zyskasz możliwość cieszenia się swoimi ulubionymi tytułami bez żadnych ograniczeń.

Istotną kwestią jest również rodzaj łącza. W praktyce najlepszy jest internet światłowodowy. Wyróżnia się on dużą prędkością i wysoką stabilnością, umożliwiając czerpanie maksymalnej radości z rozgrywki online. Alternatywą może być internet radiowy do gier, który polecany jest w miejscach, do których nie dotarła jeszcze technologia światłowodowa.

Pamiętaj! Jeżeli chcesz poprawić parametry swojego łącza, używaj połączenia przewodowego (kabla Ethernet), umieść konsolę lub komputer bliżej routera i zabezpiecz swoją sieć Wi-Fi.

Fiberlink, czyli idealny internet do gier online

Jeżeli chcesz zainwestować w najlepszy internet dla graczy, szczególnie polecamy pakiet UltraFiber 1 GIGA, który zapewnia prędkość pobierania 940 Mb/s oraz wysyłania danych – 100 Mb/s. To opcja idealna zarówno do grania online, jak i streamowania czy wideokonferencji. UltraFiber pozwoli Ci czerpać maksymalną przyjemność z rozgrywki online, która pozbawiona będzie lagów i limitów.

Alternatywa? Świetnym internetem do gier online jest również SuperFiber 700 o prędkości pobierania 700 Mb/s oraz wysyłania 70 Mb/s. Spełnia on oczekiwania zdecydowanej większości graczy i streamerów.

Ile kosztuje najlepszy internet dla graczy? UltraFiber 1 GIGA dostępny jest za 89 zł miesięcznie, zaś SuperFiber 700 za 79 zł miesięcznie. Polecamy również zapoznanie się z naszymi dwu- i trójpakami, w ramach których łączymy internet, telewizję i telefon – to kompleksowe rozwiązania dla tych, którzy chcą korzystać z najlepszych usług telekomunikacyjnych i oszczędzać!

Masz pytania? Napisz do nas