Jak zabrać ze sobą telewizję Fiberlink na wakacje?

Wakacje to doskonały czas nie tylko na dalekie wędrówki, zwiedzanie nieodkrytych dotąd miejsc czy poznawanie nowych rzeczy. Okres letniego wypoczynku jest również świetną okazją do tego, aby zrelaksować się, oglądając najnowsze hity dostępne w TV. Jak można zabrać ze sobą telewizję na wakacje? Z TOYA GO to niebywale łatwe zadanie!

Wakacje z telewizją online – jak to zrobić?

Wakacje kojarzą się głównie z błogim wypoczynkiem, a także podróżami. Niezależnie od tego, czy chcesz udać się na długą, czy znacznie krótszą wyprawę, na pewno chciałbyś uniknąć nudy w pociągu, aucie czy autobusie. Słuchanie muzyki i czytanie książek znudziło się po pierwszych kilometrach w trasie? Wybierz telewizję online. Korzystanie z tej usługi jest banalnie proste, wystarczy zdecydować się na jeden z naszych pakietów telewizyjnych.

Aby zapewnić najwyższy stopień komfortu, użytkownicy telewizji online mogą skorzystać z aplikacji mobilnej TOYA GO. Jeśli chcesz uzyskać dane dostępowe do niej, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.W zależności od wykupionego pakietu telewizyjnego możesz zyskać dostęp do szerokiej gamy programów. Dostępne w naszej ofercie stacje telewizyjne można podzielić ze względu na tematykę emitowanych treści.

Proponujemy kanały ogólne, takie jak: HGTV HD, TV Puls czy Nowa TV. Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, możesz skorzystać z programów informacyjnych, np. Wydarzenia 24 HD, TVN24 HD czy BBC World News. Zapewniamy również wiele opcji dla najmłodszych, dzięki którym mogą oglądać ulubione bajki. Pozostałe warianty to m.in. stacje emitujące dokumenty i programy naukowe; rozrywkowe, muzyczne i sportowe.

Najlepsza rozrywka w wakacje? Tylko z TOYA GO!

W ramach telewizji światłowodowej od Fiberlink możesz zdecydować się na trzy pakiety, które obejmują 177 kanałów o zróżnicowanej tematyce. Ponadto możesz urozmaicić wybrane opcje o interesujące Cię stacje spośród 53 kanałów dodatkowych. Telewizja TOYA TV to znakomita propozycja dla miłośników kina zarówno stacjonarnie, jak i poza domem.

Ciesz się ulubionymi kanałami tam, gdzie tylko chcesz. W mieszkaniu, w ogrodzie, w samochodzie lub w pociągu.

Korzystaj z rozrywki, gdzie tylko chcesz – TOYA GO

Jeśli chcesz zapewnić sobie długie godziny relaksu z ulubionymi stacjami telewizyjnymi w dowolnym miejscu, wybierz telewizję od Fiberlink z opcją TOYA GO. Zdecyduj się na najbardziej pasujący do Twoich preferencji pakiet TV, zainstaluj aplikację mobilną i gotowe! Pamiętaj o tym, że nie wszystkie kanały dostępne są poza domem. Choć ograniczenie to dotyczy wyłącznie kilku stacji, warto mieć to na uwadze. Sprawdź dokładną listę kanałów dostępnych w TOYA GO TUTAJ i zamów usługi już dziś!

Masz pytania? Napisz do nas