Najważniejsze korzyści płynące z wyboru Fiberlink dla Twojej firmy

Fiberlink to firma, która świadczy usługi telekomunikacyjne od ponad 18 lat. Przygotowaliśmy bogatą ofertę nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również biznesowych, w tym internet dla firm czy usługę głosową VoIP. Dlaczego warto na nas postawić? Oto 5 korzyści, jakie zapewni Ci wybór Fiberlink dla firmy!

Po pierwsze – nielimitowany i szybki internet dla firm

Szybki i stabilny internet w firmie to absolutna podstawa, dlatego w Fiberlink oferujemy zarówno łącze kablowe, jak i radiowe o doskonałych parametrach. Najbardziej wymagającym klientom biznesowym polecany jest pakiet UltraFiber 1 GIGA – to internet światłowodowy o prędkości pobierania 940 Mb/s oraz wysyłania 100 Mb/s. Firmom, które nie mogą skorzystać z technologii światłowodowej, polecamy internet radiowy, idealnie sprawdzający się na terenach o mniejszym zaludnieniu i słabiej zurbanizowanych.

Oba rozwiązania są nielimitowane, co oznacza, że każda firma może korzystać z internetu bez żadnych ograniczeń jeśli chodzi o pobieranie lub wysyłanie danych.

Po drugie – stabilność i bezpieczeństwo internetu w firmie

W Fiberlink wykorzystujemy własną, sprawdzoną infrastrukturę, która zapewnia stabilność łącza internetowego i minimalizuje ryzyko awarii do absolutnego minimum. To bardzo istotne, by firma mogła funkcjonować bez przestojów związanych z brakiem internetu.

Co więcej, w przypadku jakichkolwiek problemów z łączem zapewniamy błyskawiczną reakcję i pomoc w usunięciu awarii (nawet do 12 godzin od czasu zgłoszenia usterki). Proponujemy także łącze zapasowe za pomocą połączenia radiowego. Dzięki niemu nawet w czasie awarii możliwe będzie bezproblemowe korzystanie z internetu w firmie i realizowanie codziennych zadań.

Po trzecie – kompleksowe oraz indywidualne usługi komunikacyjne dla firm

W Fiberlink doskonale wiemy, że każda firma posiada inne potrzeby i cele. Dlatego gwarantujemy elastyczność oferowanych usług, dopasowując między innymi przepustowość do indywidualnych potrzeb klientów. Nasi specjaliści doradzą w kwestii wyboru optymalnego pakietu i podpowiedzą, które rozwiązania będą najlepsze, by Twoje przedsiębiorstwo mogło funkcjonować i rozwijać się bez ograniczeń.

Po czwarte – niezawodny VoIP dla firmy

Internet dla firm to nie wszystko, co oferujemy w Fiberlink. Dużą popularnością wśród klientów biznesowych cieszy się również nasza usługa VoIP, dzięki której możliwe jest realizowanie połączeń głosowych za pomocą transmisji danych internetowych. Efekt? Dużo niższe koszty połączeń – zarówno krajowych, jak i międzynarodowych – w porównaniu do ofert standardowych operatorów telekomunikacyjnych.

VoIP w firmie to usługa dedykowana zarówno małym przedsiębiorstwom, jak i wielooddziałowym, dużym korporacjom. To znakomite wsparcie dla biznesu, które pozwoli zyskać spore oszczędności i usprawni realizację codziennych zadań.

Po piąte – atrakcyjne ceny

Każda firma pragnie optymalizować koszty, a jednym ze sposobów na znalezienie oszczędności mogą być usługi telekomunikacyjne. W Fiberlink pragniemy dostarczać pakiety, które są korzystne cenowo – zwłaszcza w porównaniu do ofert największych operatorów sieci komórkowych w naszym kraju. Wybierając nasz internet dla firmy, płacisz mniej i możesz liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług.

18 lat na rynku oraz tysiące zadowolonych klientów biznesowych to najlepsze potwierdzenie tego, że warto postawić na Fiberlink. Nasze usługi telekomunikacyjne dla firm spełniają oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców – przekonaj się o tym już teraz!

Masz pytania? Napisz do nas