Poznaj pakiety telefoniczne w Fiberlink

Fiberlink to nowoczesny dostawca usług internetowych i multimedialnych (telewizja, telefon), który oferuje atrakcyjne pakiety telefoniczne dostosowane do różnorodnych potrzeb użytkowników. Dzięki swojej zaawansowanej infrastrukturze gwarantuje stabilne połączenie telefoniczne, brak problemów z zasięgiem oraz doskonałą jakość rozmów. Pakiety telefoniczne w Fiberlink pozwalają na wykonywanie połączeń krajowych i międzynarodowych. Ponadto Fiberlink dba o konkurencyjne ceny swoich pakietów, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla osób poszukujących nie tylko niezawodnych usług telefonicznych, ale też szybkiego internetu. Przyjrzyjmy się bliżej naszej ofercie telefonicznej, aby poznać nowoczesne rozwiązania w dziedzinie łączności telefonicznej.

Pakiety telefoniczne Fiberlink

Pakiety telefoniczne to szeroka gama usług przygotowana tak, by sprostać różnorodnym potrzebom komunikacyjnym. W końcu każdy z nas ma inne oczekiwania – jedni dużo rozmawiają przez telefon, inni dzwonią do kogoś jedynie sporadycznie. Innowacyjne podejście oraz elastyczne opcje abonamentowe pozwalają wybrać dla siebie pakiet skrojony na miarę.

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, decydując się na usługi w pakiecie!

Dwupak: Internet + Telefon 60 minut – dla tych, którzy rozmawiają mniej, ale łączą się więcej online

Na początek propozycja pakietów dla osób, które potrzebują od czasu do czasu z kimś załatwić coś przez telefon, ale zazwyczaj rozmawiają krótko, zwięźle i na temat, dzięki czemu pakiet 60 minut jest dla nich w zupełności wystarczający. Oprócz darmowych minut na rozmowy w tym przypadku zyskuje się dostęp do internetu (światłowodowego)– do wyboru 3 różne prędkości.

W ramach pakietu (przy umowach na 24 mies.) można mieć internet i telefon w następujących konfiguracjach:

  • Internet UltraFiber 1 GIGA (prędkość: 940/100 Mb/s). Telefon 60 darmowych minut – cena: 99,00 zł miesięcznie.
  • Internet SuperFiber 700 (prędkość: 700/70 Mb/s). Telefon 60 darmowych minut – cena: 89,00 zł miesięcznie.
  • Internet Fiber 400 (prędkość: 400/40 Mb/s). Telefon 60 darmowych minut – cena: 79,00 zł miesięcznie.

Trójpak: Internet + Wygodny HD + Telefon 300 minut – dla tych, którzy nie tylko lubią rozmawiać, ale też przeglądać internet i oglądać TV

Na nieco bardziej rozgadanych, którzy przy okazji chcą mieć stały dostęp do sieci i oglądać telewizję w jakości HD, czeka pakiet łączący w sobie te wszystkie trzy usługi. Do wyboru są oczywiście różne konfiguracje, a możliwość elastycznego ich łączenia niesie za sobą spore oszczędności!

Decydując się na jeden z poniższych pakietów, można zyskać internet, telewizję i telefon w bardzo atrakcyjnej cenie:

  • Internet UltraFiber 1 GIGA (prędkość: 940/100 Mb/s). Pakiet TV Wygodny HD (aż 124 kanały, w tym 108 HD). Telefon 300 darmowych minut – cena: 168,90 zł miesięcznie.
  • Internet SuperFiber 700 (prędkość: 700/70 Mb/s). Pakiet TV Wygodny HD (aż 124 kanały, w tym 108 HD). Telefon 300 darmowych minut – cena: 156,90 zł miesięcznie.
  • Internet Fiber 400 (prędkość: 400/40 Mb/s). Pakiet TV Wygodny HD (aż 124 kanały, w tym 108 HD). Telefon 300 darmowych minut – cena: 144,90 zł miesięcznie.

Dwupak: Wi-Fi Max + Tel 24h – dla tych, którzy dużo rozmawiają, a dodatkowo chcą mieć dostęp do sieci

Dla lokalizacji, w których niedostępna jest infrastruktura światłowodowa, możemy zaproponować internet dostarczany drogą radiową Wi-Fi Max, który również można nabyć w pakietach z telefonem. Dokładnie tak, jak w przypadku poprzednich opcji warianty można miksować dowolnie. Poniżej nasza propozycja dla osób, które traktują rozmowy telefoniczne jako podstawową formę komunikacji. Dzięki bardzo dużemu limitowi darmowych minut, nie będzie to już nigdy kosztowne.

W przypadku pakietu Dwupak: Wi-Fi Max + Tel 24h do wyboru są 3 różne prędkości internetu:

  • Internet Wi-Fi Max 30 (prędkość: 30 Mb/s). Telefon 5000 darmowych minut – cena: 94,00 zł miesięcznie.
  • Internet Wi-Fi Max 20 (prędkość: 20 Mb/s). Telefon 5000 darmowych minut – cena: 84,00 zł miesięcznie.
  • Internet Wi-Fi Max 10 (prędkość: 10 Mb/s). Telefon 5000 darmowych minut – cena: 74,00 zł miesięcznie.

Na koniec warto jeszcze dodać, że pakiety można elastycznie konfigurować w innych wariantach. Ponadto w trakcie umowy, gdy potrzeby ulegną zmianie, wybrany pakiet można rozszerzyć lub całkowicie zmienić. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wybierając odpowiednie dla siebie usługi w konfiguratorze.

 

Masz pytania? Napisz do nas