Co obejrzeć wieczorem? Najlepsze programy z telewizji TOYA TV

Jesień nadchodzi wielkimi krokami. Choć za oknem wciąż jeszcze jest dość słonecznie, noce i poranki są coraz chłodniejsze, a w powietrzu czuć zmianę pogody. Wieczory stają się coraz dłuższe, warto więc już teraz przygotować się na nie, sprawdzając, co obejrzeć wieczorem w jesienne dni. Przedstawiamy najlepsze programy z telewizji TOYA TV. W jesiennej ramówce TOYA każdy znajdzie coś dla siebie!

Odkrywaj kuchnie świata na ekranie

Choć odkąd zaczęła się pandemia, nie podróżujemy już tak swobodnie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby odkrywać świat i poznawać nowe kultury i nowe smaki na ekranie. Co oglądać wieczorem w telewizji TOYA TV, jeśli chcesz wirtualnie poznawać nowe kuchnie? Jeśli jesteś fanem grillowania, na pewno spodoba Ci się nowy program w Travel Channel HD – Światowi królowie grilla. Zobaczysz w nim między innymi, jakie metody grillowania są popularne np. w Ameryce Południowej. Marc-Aurel Wulfhorst i Karl-Heinz Drews zabiorą Cię w grillową podróż dookoła świata. Z kolei National Geographic w ma w swojej ofercie Gordon Ramsay – Świat na talerzu – program, w którym słynny szef kuchni próbuje nietypowych specjałów, które można zjeść w różnych zakątkach świata. Jesienna ramówka to prawdziwa gratka dla smakoszy!

Jesienne wieczory z klasyką filmową

Telewizja TOYA TV od sierpnia ma w ofercie nowe kanały – jednym z nich jest Red TOP TV. W jesiennej ramówce znajdziesz klasyki kina światowego, a dodatkowo możesz po raz pierwszy w telewizji obejrzeć tak wybitne dzieła jak My fair lady z Audrey Hepburn czy The Final Countdown z Kirkiem Douglasem i Martinem Sheenem. Wszystko to w rozdzielczości HD. Nie braknie tutaj też kina europejskiego, środkowoamerykańskiego czy azjatyckiego.

Nowe seriale

Dla miłośników seriali również znajdzie się coś nowego w jesiennej ofercie TOYA TV. W Polsacie startuje właśnie nowy, bardzo smaczny serial komediowy Kuchnia. W show znany i lubiany aktor Tomasz Karolak wciela się w rolę szefa najlepszej restauracji w Polsce. W gwiazdorskiej ekipie zobaczymy również Patryka Cebulskiego i Marię Dębską. Czy serial okaże się przepisem na podbicie serc widzów? Jeśli nie wiesz, co obejrzeć wieczorem w jesienną niepogodę, sprawdź Kuchnię i przekonaj się sam! Oprócz nowych seriali dostępne są również już popularne serie – zarówno w ramach tak podstawowych kanałów jak TVN czy TVP, jak i tych mniej znanych, jednak równie ciekawych jak Fox Comedy czy Ale Kino.

Sport i kultura

Tych, którzy cenią sobie alternatywne kino teatralne lub kultowe spektakle, na pewno zainteresuje jesienna ramówka TVP Kultura. I wreszcie coś dla osób, które nie wyobrażają sobie jesieni bez międzynarodowych wydarzeń sportowych. W TOYA TV obejrzysz wszystkie mecze polskiej reprezentacji w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej.

TOYA TV – nowoczesna telewizja w Twoim domu

Dzięki TOYA TV masz dostęp do kanałów telewizyjnych w najwyższej jakości HD. Jest świetnym uzupełnieniem superszybkiego internetu – w Fiberlink możesz kupić korzystne cenowo pakiety Internet + TV. Telewizja światłowodowa jest całkowicie odporna na działanie czynników atmosferycznych i innych zakłóceń, dlatego swoimi ulubionymi programami możesz cieszyć się bez przerwy. TOYA TV to telewizja przyszłości, którą już dziś możesz mieć w swoim domu!

Masz pytania? Napisz do nas