Czy opłaca się wybierać telewizję i internet w pakiecie?

Obecnie rynek wypełniony jest ofertami operatorów różnych sieci. Dostępne są nie tylko różne rodzaje internetu, lecz także pakiety, które łączą w sobie zróżnicowane usługi. Jednym z nich jest oczywiście połączenie dostępu do sieci z telewizją. Czy taki zestaw się opłaca?

Dlaczego warto połączyć telewizję z internetem?

Nie da się ukryć, że obecnie połączenie telewizji oraz internetu w jednym zestawie to popularne rozwiązanie. Taki pakiet to opcja, która powinna zainteresować każdego. Nie jest ona skierowana wyłącznie do małżeństw, seniorów czy singli. Każdy może zdecydować się na taką opcję i cieszyć się jej zaletami.

Korzystniejsze finanse

Pierwszą zaletą łączonego pakietu jest aspekt finansowy. Zestaw telewizji oraz internetu jest opcją tańszą, niż gdybyś miał kupować te usługi pojedynczo u różnych operatorów. Po co przepłacać, kiedy można zaoszczędzić od kilku do kilkunastu procent? Te pieniądze możesz przeznaczyć na inne, ważniejsze wydatki. Wybór jednego zestawu to także jeden rachunek. Zamiast co miesiąc dwukrotnie wysyłać przelew, możesz zrobić to raz. Takie rozwiązanie szczególnie docenią seniorzy oraz osoby zapominalskie.

Mniej formalności

Łączony pakiet to ograniczenie niezbędnych formalności. Wybierając telewizję i internet w jednym zestawie, podpisujesz jedną umowę, a nie dwie oddzielne. Dzięki temu ograniczasz swój czas spędzony nad analizą dokumentów w salonie operatora. Jedna umowa to wszystkie niezbędne informacje na wyciągnięcie ręki. Warto również wspomnieć, że dokument, który jest podstawą do korzystania z usług internetu oraz telewizji, wygasa w jednym terminie. Co to oznacza? Nie musisz pamiętać o tym, kiedy należy przedłużyć umowę internetu, a kiedy telewizji. Zrobisz to w jednym dniu.

Pakiety łączone od Fiberlink

Fiberlink od lat dociera do konsumentów, oferując im najlepszy i najszybszy internet oraz bogatą ofertę telewizyjną. A co gdybyś mógł połączyć te dwie usługi w jednym pakiecie? Teraz jest to możliwe! Jedna umowa, jeden rachunek, mniejsze koszty.
Każdy klient ma inne gusta, dlatego Fiberl ink stworzył kilka pakietów łączonych, by każdy wybrał dla siebie odpowiedni zestaw. Możesz wybrać przykładowo Dwupak 150 + Oszczędny HD. W pakiecie znajduje się Internet światłowodowy, którego prędkość pobierania wynosi 150 Mb/s, z kolei prędkość wysyłania wynosi 15 Mb/s. Zestaw uzupełnia usługa telewizji, w której znajdują się 83 kanały, w tym 57 HD.
Druga propozycja od FiberLink to Dwupak 400 + Wygodny HD. W tym pakiecie również znajduje się internet światłowodowy, jednak jego prędkość została ponad dwukrotnie zwiększona. W przypadku pobierania jest to 400 Mb/s, a dla wysyłania 30 Mb/s, W zestawie znajduje się również telewizja. Pakiet zawiera 128 kanałów, w tym aż 96 w jakości HD.
Fiberlink dba o komfort i zadowolenie każdego klienta. Jeśli chcesz stworzyć pakiet usług skrojony na miarę Twoich potrzeb, skorzystaj z naszego konfiguratora.

Masz pytania? Napisz do nas