Nowa oferta Fiberlink

Wiele osób wraz z nastaniem nowego roku obiecuje sobie, że to najwyższy czas na zmiany w ich życiu. Fiberlink również rozpoczyna kolejny okres od nowej oferty, która pojawiła się już 1 lutego. Nowy rok to dobry czas na rozpoczęcie pisania kolejnego rozdziału w dostępie do usług internetowych, telefonii oraz telewizji. Co nowego przynosi 2022 rok? Jak prezentuje się oferta Fiberlink i czy warto z niej skorzystać?

Nowa era internetu światłowodowego

Internet światłowodowy podbija rynek branży telekomunikacyjnej. To medium jest wykorzystywane coraz częściej ze względu na liczne zalety. W porównaniu z internetem radiowym sygnał nie jest zależny od czynników atmosferycznych. Śnieg, deszcz czy burza nie są w stanie go zaburzyć. Internet światłowodowy wykorzystuje światło jako nośnik informacji. Jest to jeden z lepszych sposobów przekazywania danych. Kabel miedziany niestety tworzy oraz reaguje na pola elektromagnetyczne, które znajdują się w jego pobliżu. Powoduje to tłumienie sygnału. W przypadku światłowodu taki problem nie występuje. Dzięki temu może być on wykorzystywany również w halach produkcyjnych. Działające maszyny nie będą w stanie tłumić sygnału. Światłowód to również komfort dla zwykłych użytkowników, którzy będą mogli korzystać z najlepszych parametrów prędkości pobierania oraz wysyłania.

Zmiany prędkości internetu światłowodowego

Skoro już wywołaliśmy do tablicy temat najlepszych prędkości, nadszedł moment, by pochwalić się nową ofertą Fiberlink. W poprzednich latach klienci mieli możliwość wybrania jednej z trzech prędkości pobierania. Było to 150, 400 oraz 900 Mb/s. Rok 2022 to nowe, wyższe i lepsze prędkości. Od lutego zwiększyliśmy prędkości do 400, 700 Mb/s, ale również 1 Gb/s! Dzięki temu możesz mieć pewność, że korzystanie z sieci będzie o wiele bardziej komfortowe. W zależności od pakietu parametry prezentują się następująco:

  • Fiber 400 : prędkość pobierania 400 Mb/s/prędkość wysyłania 40 Mb/s;
  • SuperFiber 700: prędkość pobierania 700 Mb/s/ prędkość wysyłania 70 Mb/s;
  • UltraFiber 1 GIGA: prędkość pobierania 940 Mb/s/ prędkość wysyłania 100 Mb/s.

 

Fiberlink wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Pandemia znacząco przyśpieszyła rozwój technologii w branży telekomunikacyjnej. Nauka oraz praca z domu wymaga dobrego, stabilnego i szybkiego łącza. Fiberlink tworząc nową ofertę, chce dostarczyć swoim użytkownikom właśnie taką usługę.

Usługa Wi–Fi+

Jak już wspomnieliśmy, w dzisiejszych czasach podstawą jest stabilny i szybki internet, w każdych warunkach, także w domowej sieci wewnętrznej. Nie każdy jednak może cieszyć się dobrym zasięgiem sieci bezprzewodowej w swoim domu. Może wynikać to z bardzo wielu czynników np. materiału z jakiego zbudowane są ściany, innych urządzeń elektronicznych zakłócających fale radiowe. Dlatego też, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty usługę, będącą rozwiązaniem w tego typu sytuacjach. Wybierając opcję Wi–Fi+ otrzymujesz od nas 1,2 lub 3 dodatkowe punkty dostępowe (routery), które zainstalujemy w Twoim domu! Dzięki temu możesz znacząco poprawić sygnał i cieszyć się szybkim internetem w każdym pomieszczeniu, w którym potrzebujesz. Koszt każdego kolejnego dodatkowego routera wynosi 10 zł miesięcznie. Aktywacja jednego urządzenia wynosi natomiast 50 zł – jest to opłata jednorazowa. Pamiętaj jednak, że pierwsze urządzenie (terminal światłowodowy z funkcją Wi-Fi) zawsze otrzymujesz gratis w ramach umowy!

Pakiety łączone – oszczędzaj w zestawie

Pakiety łączone nie są nowością na rynku. To opcja, którą bardzo chętnie wybiera masa klientów. Fiberlink od lat oferuje zestawy, które łączą w sobie internet, telefon oraz telewizję. Dzięki bogatej ofercie możesz wybrać dla siebie odpowiedni zestaw. Możesz również dowolnie łączyć usługi. Internet + telewizja? Telefon + Internet? Wszystkie trzy naraz? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, znajdziesz to w Fiberllink. Jedna umowa, jeden rachunek. Aby sprawdzić szczegóły aktualnej oferty przejdź do konfiguratora.

Masz pytania? Napisz do nas