Dlaczego warto wybrać internet z telewizją od Fiberlink?

Fiberlink to największy lokalny dostawca usług telekomunikacyjnych w Małopolsce, który na rynku działa już od roku 2005. Dzięki niemal dwudziestoletniemu doświadczeniu  jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość obsługi oraz świadczonych usług. Wśród oferowanych przez Fiberlink rozwiązań technologicznych znajdują się usługi internetowe, telekomunikacyjne oraz telewizyjne a także fotowoltaika. Firma oferuje swoim Klientom atrakcyjne pakiety, z których chętnie korzystają zarówno nowi, jak i stali użytkownicy. Dlaczego? Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści płynące z wybrania usług Fiberlink w pakiecie!

Pakiety w ofercie Fiberlink

Oferta Fiberlink obfituje w najróżniejsze pakiety, których bazą jest internet w technologii światłowodowej.  Wśród pakietów znaleźć więc można zarówno duet usług telekomunikacyjnych z internetowymi, jak i internetu z telewizją, a także pełne zestawienie wszystkich trzech rozwiązań, a więc telefonu, telewizji i internetu. Każda z konfiguracji występuje w ofercie dodatkowo w kilku różnych wariantach, a co za tym idzie także odmiennych cenach. Dzięki temu każdy potencjalny Klient bez większego problemu będzie w stanie wybrać optymalny pakiet dla siebie. Zestawem, który w ostatnim czasie cieszy się szczególną popularnością, jest duet internetu z telewizją. Dlaczego Klienci tak chętnie sięgają po to rozwiązanie?

Internet + telewizja – najważniejsze zalety

Fiberlink oferuje swoim Klientom nowoczesny i superszybki internet światłowodowy. To innowacyjne rozwiązanie stanowi gwarancję pewnego i stabilnego połączenia sieciowego o wysokiej prędkości, zapewniającej płynny i bezproblemowy przesył danych. Internet światłowodowy w Fiberlink zamówić można zarówno jako samodzielną, osobną usługę, jak również w ramach korzystnego pakietu z telewizją. Wybór takiego duetu niesie za sobą same korzyści, o czym mogli przekonać się już Klienci firmy Fiberlink.

W Fiberlink oferujemy 4 podstawowe pakiety telewizji:

  • Naziemny + (34 kanały),
  • Oszczędny HD (76 kanałów),
  • Wygodny HD (124 kanały),
  • Bogaty HD (144 kanały).

Można je dowolnie łączyć z dostępnymi pakietami internetu:

  • Fiber 400
  • SuperFiber 700
  • UltraFiber 1 GIGA

 

Telewizja światłowodowa Fiberlink stanowi idealne uzupełnieniem superszybkiego dostępu do sieci. Dzięki technologii światłowodowej usługa telewizji od Fiberlink jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz innych zakłócających dźwięk i obraz.

 

Połączenie usług u jednego operatora to oszczędność czasu i pieniędzy a dodatkowo możliwość znacznego uproszczenia wszystkich formalności związanych z podpisywaniem umów, opłacaniem rachunków, a nawet otrzymywaniem i przechowywaniem dokumentów. W przypadku pakietu 2 w 1 zamiast dwóch umów, dwóch rachunków i dwóch osobnych zobowiązań otrzymujemy jeden zbiorczy dokument oraz numer konta i kwotę do przelania.

Internet z telewizją – najlepsze rozwiązanie

Jeśli więc chcesz cieszyć się szybkim i stabilnym internetem a do tego telewizją w najwyższej jakości obrazu i dźwięku wybierz swoją prędkość i pakiet dostosowany do swoich potrzeb! Pamiętaj, że wybrany dwupak możesz dodatkowo urozmaicić o dodatkowe opcje spośród aż 49 kanałów dodatkowych, a zamówienie usług jest banalnie proste – wystarczy skorzystać z Konfiguratora usług na naszej stronie www!

 

 

 

 

Masz pytania? Napisz do nas