Jak dobrać pakiet filmowy do swoich potrzeb?

Każdy miłośnik telewizji i kina powinien mieć możliwość swobodnego dopasowania posiadanych kanałów telewizyjnych do własnych potrzeb. Dziś na szczęście oferta dystrybutorów telewizji jest tak szeroka i zróżnicowana, że każdy z powodzeniem może wybrać dla siebie dokładnie to, czego szuka!

Pakiety telewizyjne – co warto wiedzieć?

Wiele osób zawierających umowy z dostawcą kanałów telewizyjnych, nie analizuje swoich możliwości w zakresie ich dokładnego doboru. Wybierają pakiet podstawowy lub przystają na ten, który proponuje im obsługujący ich doradca. Warto jednak wiedzieć, jakie stoją przed nami możliwości, aby móc możliwie jak najlepiej dopasować wybrany pakiet do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Aby dowiedzieć się, jakie pakiety kanałów oferuje dostawca, wystarczy wejść na jego stronę internetową, gdzie zazwyczaj znajduje się lista kanałów w ofercie. Dostawcy telewizji najczęściej posiadają w swojej ofercie co najmniej kilka różnych pakietów. Są to zarówno pakiety podstawowe, jak i dodatkowe. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na liczbę kanałów w pakiecie, jak również jego cenę, ale także nazwę, która sporo może powiedzieć nam o zawartości danej opcji. Poszczególni dostawcy w najróżniejszy sposób nazywają oferowane klientom pakiety. W przypadku Fiberlink są to na przykład między innymi pakiet Oszczędny, Wygodny i Bogaty, których nazwy automatycznie informują nas o ich objętości pod względem oferowanych kanałów.

Pakiety filmowe w Fiberlink

Oferta pakietów filmowych w Fiberlink zaciekawi niejednego konesera kina. W pakiecie podstawowym znaleźć można między innymi takie kanały filmowe, jak TVN7, HBO oraz HBO2, HBO3 i cały zestaw kanałów FilmBox. Na każdym z tych kanałów znaleźć można ciekawe tytuły, zarówno nowości świeżo po premierze, jak i nieco starsze, kultowe filmy. Co więcej, niektóre z kanałów oferują także specjalne bloki tematyczne, filmowe miesiące czy emisje całych serii filmowych w formie maratonów, jak i wypuszczanych pojedynczo, raz w tygodniu seansów. Przykładem tego może być chociażby trwający właśnie filmowy lipiec w TVN7 czy cyklicznie powtarzane na HBO kultowe Gwiezdne Wojny czy Harry Potter. Warto zwrócić uwagę także na kanały filmowe Filmbox, na których nierzadko znaleźć można prawdziwe kinowe perełki, takie jak chociażby Kupiec Wenecki czy Siedmiu Wspaniałych.

Oczywiście dla tych, którzy do wyboru chcą mieć jeszcze szerszą gamę filmowych kanałów, Fiberlink przygotował kilkanaście pakietów dodatkowych.

HBO MAX

Pierwszym z nich jest pakiet HBO MAX, obejmujący wszystkie kanały HBO. W ich programie znaleźć można filmy dla starszych i młodszych, a także tytuły odpowiednie dla całej rodziny. Wśród tytułów dla młodszych widzów pakietu HBO znajdują się między innymi takie filmy jak Black Adam, Fantastyczny Pan Lis, czy Alvin i Wiewiórki. Coś dla siebie znajdą tu również amatorzy mocnego kina akcji i thrillerów, w programie kanałów HBO widnieją bowiem takie tytuły, jak Szpieg, którego nie było czy fenomenalna Wyspa tajemnic z Leonardo DiCaprio w roli głównej.

Kanały HBO wzbogacone dodatkowo o dwa kanały Cinemax to kolejny z pakietów dla amatorów kina. W ofercie znaleźć go można pod nazwą HBO Maxbox. Osoby, które zdecydują się na to rozwiązanie, będą mogły raczyć się takimi filmowymi opowieściami jak Czekolada z duetem Deep-Bincohe czy Julie i Julia z Meryl Streep i Stanleyem Tucci w obsadzie.

Prawdziwi kinomani mają do wyboru także pakiet Filmbox, obejmujący wszystkie programy Filmbox, zarówno te filmowe – Premium, Family, Action, Extra, ArtHouse i Docu – jak i sportowy. W programach kanałów Filmbox znaleźć można filmy familijne, komediowe, dramaty, thrillery, horrory oraz science-fiction, a także produkcje krótkometrażowe. Na fanów kina czeka tu szeroka i wyjątkowo zróżnicowana paleta tytułów, od wojennej Walkirii, poprzez kultowy horror Paranormal Activity i włoski dramat obyczajowy Matka i córka, po film biograficzny Coco Chanel.

Jak wybrać najlepszy pakiet filmowy dla siebie?

Wybór konkretnego pakietu filmowego powinniśmy uzależnić od swoich indywidualnych oczekiwań, ale i gustów. Ponadto warto wziąć także pod uwagę potrzeby wszystkich domowników. Jeśli chcemy mieć do dyspozycji kanały dla całej rodziny, ale i programy dla starszych koneserów kina, dobrym rozwiązaniem może być na przykład pakiet Filmbox. Z kolei dla tych, których w równym stopniu interesują filmy, jak i popularne seriale, ale też wydarzenia sportowe, odpowiednim pakietem może okazać się Canal+ Prestige, gdzie znaleźć można kanały filmowe, kanały dokumentalne, ogólne oraz sportowe.

Masz pytania? Napisz do nas