Dodatkowe pakiety telewizyjne – co wybrać?

Podpisując umowę z dostawcą telewizji, wielu użytkowników staje przed dylematem, zadając sobie pytanie, jaki pakiet jest dla mnie najlepszy. Wybór jest bowiem duży, a wszystkie kanały wydają się być interesujące.

Wybierz pakiet bazowy

Nim zaczniemy decydować się na dodatkowe pakiety, na samym początku należy wybrać ten, który będzie naszą bazową opcją. W naszej ofercie dajemy do dyspozycji aż trzy różne możliwości. Pierwszą z nich jest pakiet Oszczędny HD, który zawiera w sobie 68 kanałów. Dla osób, którzy chcą mieć jeszcze większy wybór programów telewizyjnych, proponujemy opcję pakietu Wygodny HD, który wzbogacony jest o takie stacje jak TVN24, MTV, TLC, czy Disney Channel. W sumie do dyspozycji naszych Klientów oddajemy aż 112 kanałów. To jednak nie wszystko – dla tych najbardziej wymagających przygotowany został pakiet Bogaty HD, który daje do dyspozycji ogrom treści. Użytkownicy dostają bowiem dostęp do aż 165 kanałów telewizyjnych!

W jaki sposób jednak wybrać najlepszą opcję dla nas? Przed wyborem pakietu proponujemy zrobić listę z kanałami, które koniecznie chcemy mieć w swoim telewizorze. Pozwoli to określić, które stacje są dla nas najważniejsze i bez których nie wyobrażamy sobie domowej rozrywki. To jednak nie wszystko – warto w następnej kolejności pomyśleć z jakiego obszaru dodatkowe kanały będą dla nas interesujące. To właśnie one pozwolą rozstrzygnąć, który pakiet bazowy powinniśmy wybrać, kiedy będziemy wahać się pomiędzy kilkoma.
Pakiety dodatkowe – jakie są możliwości?

Pakiet podstawowy został wybrany – to jednak nie wszystkie opcje, jakie oferuje nasza telewizja. My, jako dostawca, dajemy możliwość skorzystania również z szeregu pakietów dodatkowych. Najważniejszą kwestią przy ich wyborze jest kierowanie się swoimi potrzebami, a także zainteresowaniami. Dla osób, których pasją jest muzyka, polecamy pakiet Koneser, który zawiera kanały: iConcerts HD, Loud, Juicebox, C Music HD, Classica HD, Retro HD, DJAZZ.tv. Dzięki tym stacjom każdego dnia można cieszyć się odpowiednią dawką dobrej muzyki.

Dla rodzin niezwykle ważne jest, by telewizja nie tylko bawiła, ale również uczyła dzieci. Wobec tego warto zdecydować się na pakiet Pociecha, który ma w swojej ofercie mnóstwo wartościowych kanałów dla najmłodszych (tj. Boomerang HD, DaVinci HD, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons HD, Top Kids HD, Top Kids JR HD, BBC CBeebies, Duck TV).
Jeśli w naszym domu lubi się filmy, to dla takich koneserów kina w naszej ofercie przygotowaliśmy aż 3 pakiety! Coś dla siebie znajdą tu osoby lubiące zarówno klasykę, dokumenty, jak i kino blockbusterowe. Zapewnią to pakiety HBO (3 kanały), Filmbox (6 kanałów) oraz Cinemax (2 kanały).To rozwiązanie pozwoli cieszyć się kinową rozrywką w domowym zaciszu. W przypadku zainteresowania sportem do wyboru dajemy pakiet Sport Plus oraz Eleven – każdy z nich oferuje dostęp do 4 stacji telewizyjnych.

Telewizja, jako domowe centrum rozrywki

Wybierając odpowiedni pakiet, należy na początku wyselekcjonować najważniejsze dla nas kanały i na tej podstawie wybrać pakiet bazowy. Następnie biorąc pod uwagę swoje zainteresowania oraz potrzeby zdecydować się można na pakiety dodatkowe, które uzupełnią domowe centrum rozrywki. Tymczasem jeśli zależy nam na dostępie do nieograniczonych zasobów, nic nie stoi na przeszkodzie wybrania wszystkich kanałów – w takim przypadku mamy pewność, że każdy z domowników, a także gości, który do nas zawita, znajdzie coś dla siebie.

Masz pytania? Napisz do nas