Internet w telefonie – i oglądasz telewizję nawet na wakacjach!

Długo wyczekiwane przez wszystkich (zwłaszcza najmłodszych) w końcu się rozpoczęły. Nieco dłuższe, jak i te zupełnie krótkie wyjazdy krajowe i zagraniczne – wszystkie powinny cechować się przede wszystkim wygodą i komfortem wypoczynku. Aby tak było, należy dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań nie tylko długość urlopu oraz destynację wyjazdu, ale także jego dodatkowe udogodnienia. Jednym z nich może być nowoczesna i funkcjonalna platforma TOYA GO!

Czym jest TOYA GO?

TOYA GO to nowoczesny, funkcjonalny i niezwykle wygodny serwis, umożliwiający oglądanie telewizji przez internet. Dzięki serwisowi TOYA GO zyskujesz możliwość oglądania swoich ulubionych programów, niezależnie do tego, gdzie się znajdujesz – wystarczy jedynie posiadać połączenie z siecią internetową. Programy telewizyjne odbierane są za pośrednictwem TOYA GO w czasie rzeczywistym. Możesz więc obejrzeć nie tylko ulubiony film lub serial, ale także koncert na żywo lub transmisję z wybranego wydarzenia sportowego. Z aplikacji korzystać można zarówno z poziomu telewizora, jak i komputera, ale także tabletu oraz telefonu komórkowego.

TOYA GO – możliwości

Nowoczesny serwis TOYA GO pozwala na wygodne oglądanie ulubionych programów telewizyjnych z dowolnego miejsca w Polsce i Unii Europejskiej, jak i dowolnego nośnika. Co więcej, dzięki aplikacji korzystać możemy z elektronicznego przewodnika po programie tv, z usługi video na żądanie oraz karaoke. Pełną listę kanałów dostępnych w TOYA GO znaleźć można na stronie www.fiberlink.pl zakładce lista kanałów. Dostęp do poszczególnych programów zależny jest przede wszystkim od wybranego pakietu telewizyjnego.

Jak zacząć korzystać z aplikacji TOYA GO?

Serwis TOYA GO stworzony został przede wszystkim z myślą o abonentach telewizji TOYA. Każdy, kto posiada dowolny pakiet telewizyjny w Fiberlink, ma także możliwość korzystania z funkcjonalności serwisu zarówno podstawowych, jak i dodatkowych, takich jak chociażby zdalne planowanie nagrywania programów.

Z serwisu bardzo łatwo korzystać można również z poziomu telefonu. Oznacza to, że nawet na wakacyjnym wyjeździe, kiedy pogoda nie będzie sprzyjać zwiedzaniu czy wycieczkom, możemy obejrzeć nasz ulubiony serial, film czy program. Aby zacząć korzystać z serwisu przez telefon, wystarczy pobrać aplikację TOYA GO za pomocą Google Play lub App Store. Istnieje także możliwość korzystania z niego za pośrednictwem witryny internetowej serwisu.

Po zainstalowaniu aplikacji, aby oglądać kanały TV, należy się zalogować. Login i hasło do TOYA GO otrzymasz na życzenie w Biurze Obsługi Klienta: 12 444 50 00.

TOYA GO na telefon – o czym jeszcze pamiętać?

Korzystanie z serwisu TOYA GO z poziomu telefonu jest niezwykle proste, intuicyjne i wygodne.

Warto pamiętać, że dostęp do serwisu jest całkowicie bezpłatny (pod warunkiem posiadania usług telewizji TOYA). Dodatkowa opłata wymagana jest wyłącznie w przypadku niektórych pozycji z płatnej bazy filmowej VOD. Korzystając z TOYA GO na wakacjach, pamiętajmy jednak o tym, aby kontrolować swoje połączenie z siecią. Szczególnie za granicą najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z serwisu po połączeniu się z hotelową siecią Wi-Fi, bądź strefą free Wi-Fi.

Masz pytania? Napisz do nas