Jaki jest zasięg internetu Fiberlink?

Jesteśmy jedną z największych firm technologicznych, działających w województwie małopolskim. Naszą ofertę dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom oraz instytucjom. Zastanawiasz się, czy znajdujesz się w zasięgu naszych usług? Przekonaj się już teraz.

Zasięg Fiberlink – dowiedz się, na jakim obszarze działamy

Jako Fiberlink działamy na rynku już od 18 lat. Każdego roku grono odbiorców naszych usług poszerza się o tysiące kolejnych zadowolonych klientów, korzystających z naszego internetu, telewizji i telefonii. Jeśli także chcesz cieszyć się wysokiej jakości usługami telekomunikacyjnymi i multimedialnymi, zapraszamy do sprawdzenia, czy Twoje mieszkanie, dom bądź firma znajdują się w naszym zasięgu.

Fiberlink obejmuje zasięgiem pięć małopolskich powiatów

Obecnie nasz zasięg obejmuje pięć powiatów na terenie województwa małopolskiego: krakowski, myślenicki, wadowicki, wielicki i bocheński.

  1. W powiecie krakowskim, obsługujemy gminy i mniejsze miejscowości w ich okolicach: Czernichów, Liszki, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zielonki. W sumie 58 miejscowości w tym powiecie.
  2. W powiecie myślenickim działamy w gminach: Dobczyce, Myślenice, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice, Wiśniowa. W sumie 38 miejscowości.
  3. W powiecie wadowickim z usług Fiberlink, mogą skorzystać mieszkańcy w gminach: Brzeźnica, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Mucharz Spytkowice i Wadowice. W sumie 13 miejscowości.
  4. W powiecie wielickim dostarczamy szybkiego internetu w gminach: Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka. W sumie: 89 miejscowości.
  5. W powiecie bocheńskim z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy gmin: Łapanów i Trzciana. W sumie 10 miejscowości.

[Powyższe dane na dzień: 20.01.2023 r.]

Gdzie sprawdzić dokładny zasięg Fiberlink?

Wyżej wymienione miejscowości nie są oczywiście wszystkimi, które znajdują się w zasięgu Fiberlink. Aby dokładnie sprawdzić, czy Twoja nieruchomość leży w obszarze naszych usług, skorzystaj z mapy zasięgu Fiberlink. Wskaż powiat, w którym mieszkasz, wybierz miasto, a następnie podaj dokładne informacje, takie jak ulicę i numer lokalu. Po chwili otrzymasz komunikat, mówiący o tym, czy znajdujesz się w zasięgu naszej sieci radiowej i/lub światłowodowej. Jeśli okazało się, że Twoja lokalizacja nie jest objęta naszym zasięgiem, a bardzo zależy Ci na skorzystaniu z naszych atrakcyjnych usług, skontaktuj się z nami. Być może uda się nam do Ciebie dotrzeć. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Bogata oferta Fiberlink dopasowana do potrzeb klientów

Jeśli znajdujesz się w zasięgu Fiberlink, możesz od razu przejść do konfiguratora usług. To narzędzie pozwoli Ci dopasować konkretną ofertę, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom. Proponujemy wysokiej jakości, niezawodny internet światłowodowy i radiowy w różnych pakietach, dopasowanych do wymagań standardowych i wymagających użytkowników. Dodatkowo możesz zdecydować się na telewizję światłowodową czy usługi telefonii stacjonarnej.

Możliwość połączenia usług w pakiety to bardzo korzystna opcja. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Fiberlink to firma, która świetnie wpisuje się w potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Przekonaj się sam, dlaczego warto postawić właśnie na nas!

Masz pytania? Napisz do nas