Jaki jest zasięg internetu Fiberlink?

Jesteśmy jedną z największych firm technologicznych, działających w województwie małopolskim. Naszą ofertę dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom oraz instytucjom. Zastanawiasz się, czy znajdujesz się w zasięgu naszych usług? Przekonaj się już teraz.

Zasięg Fiberlink – dowiedz się, na jakim obszarze działamy

Jako Fiberlink działamy na rynku już od 18 lat. Każdego roku grono odbiorców naszych usług poszerza się o tysiące kolejnych zadowolonych klientów, korzystających z naszego internetu, telewizji i telefonii. Jeśli także chcesz cieszyć się wysokiej jakości usługami telekomunikacyjnymi i multimedialnymi, zapraszamy do sprawdzenia, czy Twoje mieszkanie, dom bądź firma znajdują się w naszym zasięgu.

Fiberlink obejmuje zasięgiem pięć małopolskich powiatów

Obecnie nasz zasięg obejmuje pięć powiatów na terenie województwa małopolskiego: krakowski, myślenicki, wadowicki, wielicki i bocheński.

  1. W powiecie krakowskim, obsługujemy gminy i mniejsze miejscowości w ich okolicach: Czernichów, Liszki, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zielonki. W sumie 58 miejscowości w tym powiecie.
  2. W powiecie myślenickim działamy w gminach: Dobczyce, Myślenice, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice, Wiśniowa. W sumie 38 miejscowości.
  3. W powiecie wadowickim z usług Fiberlink, mogą skorzystać mieszkańcy w gminach: Brzeźnica, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Mucharz Spytkowice i Wadowice. W sumie 13 miejscowości.
  4. W powiecie wielickim dostarczamy szybkiego internetu w gminach: Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka. W sumie: 89 miejscowości.
  5. W powiecie bocheńskim z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy gmin: Łapanów i Trzciana. W sumie 10 miejscowości.

[Powyższe dane na dzień: 20.01.2023 r.]

Gdzie sprawdzić dokładny zasięg Fiberlink?

Wyżej wymienione miejscowości nie są oczywiście wszystkimi, które znajdują się w zasięgu Fiberlink. Aby dokładnie sprawdzić, czy Twoja nieruchomość leży w obszarze naszych usług, skorzystaj z mapy zasięgu Fiberlink. Wskaż powiat, w którym mieszkasz, wybierz miasto, a następnie podaj dokładne informacje, takie jak ulicę i numer lokalu. Po chwili otrzymasz komunikat, mówiący o tym, czy znajdujesz się w zasięgu naszej sieci radiowej i/lub światłowodowej. Jeśli okazało się, że Twoja lokalizacja nie jest objęta naszym zasięgiem, a bardzo zależy Ci na skorzystaniu z naszych atrakcyjnych usług, skontaktuj się z nami. Być może uda się nam do Ciebie dotrzeć. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Bogata oferta Fiberlink dopasowana do potrzeb klientów

Jeśli znajdujesz się w zasięgu Fiberlink, możesz od razu przejść do konfiguratora usług. To narzędzie pozwoli Ci dopasować konkretną ofertę, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom. Proponujemy wysokiej jakości, niezawodny internet światłowodowy i radiowy w różnych pakietach, dopasowanych do wymagań standardowych i wymagających użytkowników. Dodatkowo możesz zdecydować się na telewizję światłowodową czy usługi telefonii stacjonarnej.

Możliwość połączenia usług w pakiety to bardzo korzystna opcja. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Fiberlink to firma, która świetnie wpisuje się w potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Przekonaj się sam, dlaczego warto postawić właśnie na nas!

Masz pytania? Napisz do nas

    Szanowni Państwo, ze względu na liczne uszkodzenia naszej infrastruktury spowodowane przez trudne warunki atmosferyczne, dostęp do naszych usług może być utrudniony. Biorąc pod uwagę skalę uszkodzeń, czas wykonania serwisów Klienckich może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby przywrócić usługi jak najszybciej. Prosimy o wyrozumiałość.