Usługi w pakiecie czy osobno? Co się bardziej opłaca?

Pakiety internetu i telewizji lub internetu z telefonem to jedne z najkorzystniejszych ofert, jakie możemy wybrać do swojego domu lub firmy. Optymalizacja kosztów i mniej formalności to tylko niektóre z zalet wyboru takiego rozwiązania. Sprawdź, co najlepiej wybrać i ile możesz zaoszczędzić, decydując się na korzystne pakiety łączone.

Korzystny pakiet internet + telewizja – możesz wiele zaoszczędzić

Szukasz atrakcyjnej oferty internetu i telewizji? Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie wybór pakietu 2 w 1. Dzięki połączeniu tych dwóch usług cena będzie znacznie niższa niż w przypadku dwóch oddzielnych produktów od różnych operatorów. Inne korzyści wynikające z tej opcji to także wygoda przy opłacaniu rachunków i dokonywaniu formalności – wszystkie dokumenty i opłaty będzie można złożyć w jednym miejscu.

To, ile zaoszczędzimy na pakiecie łączonym, w głównej mierze będzie zależeć od tego, czy zdecydujemy się na opcję z superszybkim internetem i telewizję z bogatą listą kanałów, czy też poprzestaniemy na podstawowych wariantach. W przypadku rozszerzonych pakietów możemy liczyć na znacznie większe upusty i dodatkowe bonusy w postaci np. kanałów filmowych.

Jeśli chodzi o umowę, generalnie zasada jest taka, że im dłuższy okres zobowiązania, tym lepsza cena. Wiele osób obawia się długiego okresu, jednak zupełnie bezpodstawnie. W przypadku, gdy wybrany pakiet łączony okaże się niewystarczający, zawsze można przejść na wyższy abonament.

Pakiet internetu z telefonem – czy warto postawić na takie rozwiązanie?

Bardzo interesujący pakiet łączony to także internet + telefon. W Fiberlink można dostosować ofertę do swoich wymagań, ustalając zarówno liczbę minut na darmowe rozmowy, jak i prędkość internetu. Opcja pakietu internetu z telefonem doskonale sprawdzi się w domach i firmach, pozwalając na spore oszczędności i ogromną wygodę podczas dokonywania płatności, na które nie moglibyśmy liczyć, zamawiając dwie usługi osobno.

Oferta specjalna dla stałych klientów

Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe oferty specjalne. Przedłuż umowę u obecnego operatora, a będziesz mieć szansę na uzyskanie jeszcze korzystniejszego pakietu łączonego. Informacje o najnowszych ofertach wysyłane są do klientów przed wygaśnięciem okresu zobowiązania wynikającego z umowy. Będziesz mieć więc czas, aby zastanowić się nad przedłużeniem swoich usług. Pamiętaj, że promocje, zniżki i bonusy dedykowane dla stałych klientów, zazwyczaj są ograniczone czasowo. Im wcześniej z nich skorzystasz, tym lepiej!

Atrakcyjne pakiety od Fiberlink

W Fiberlink najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego oferowane przez nas pakiety łączone to gwarancja najszybszego internetu, bogatej listy kanałów telewizyjnych czy wariantów darmowych minut na rozmowy telefoniczne.

W naszej ofercie znajdziesz wiele korzystnych pakietów, a więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Wśród propozycji znajduje się m.in. Dwupak Internet Fiber400 + TV Oszczędny HD, który obejmuje internet światłowodowy z prędkością pobierania 400 Mb/s i prędkością wysyłania 40 Mb/s. W zestawie znajduje się także telewizja z 83 kanałami, a w tym 57 kanałami HD.

Kolejna bardzo korzystna propozycja to Dwupak Internet SuperFiber700 + TV Wygodny HD. Podobnie jak w przypadku pierwszej opcji, obejmuje on szybki internet światłowodowy z jeszcze większą prędkością pobierania i wysyłania. Pakiet telewizyjny zawiera 127 kanałów, a w tym aż 96 kanałów HD.

Jeśli nie wiesz, na którą opcję się zdecydować, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora usług. Dostosuj ofertę do swoich potrzeb i ciesz się z najwyższej jakości oferowanych usług.

Masz pytania? Napisz do nas