Jakie kanały informacyjne warto oglądać?

Kanały informacyjne to programy, które codziennie dostarczającą odbiorcom najświeższych wieści z kraju i ze świata. W dzisiejszych czasach prawie wszyscy z nich korzystamy. Jakie kanały informacyjne warto oglądać? Przedstawiamy nasze propozycje.

Kanały informacyjne w ofercie Fiberlink

Telewizja Toya TV to świetne uzupełnienie superszybkiego dostępu do sieci internetowej. Telewizja światłowodowa Fiberlink to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Nie ma mowy o zakłóceniach dźwięku czy obrazu. W ofercie znaleźć można aż 180 kanałów, które podzielone są na trzy atrakcyjne pakiety podstawowe. Każdy z nich można uzupełnić o programy dostępne na liście 53 kanałów dodatkowych.

Lista polskich kanałów telewizyjnych pełna jest rozmaitych kanałów informacyjnych, z których każdy miłośnik newsów znajdzie coś dla siebie. Są to m.in.:

Grupa TVN Discovery

  1. TVN24
  2. TVN 24 BIS

Telewizja Polsat

  • Polsat News HD
  • Polsat News 2

Telewizja Polska

  • TVP Info
  • TVP 3

MWE Networks

  • Biznes24

Pozostałe

  • Superstacja
  • TV Republika

Jeśli jednak jesteś zainteresowany newsami ze świata, w Fiberlink możesz oglądać także  wiadomości m.in. z Francji (France 24), Ukrainy (UA TV), Niemiec (Deustche Welle) czy Wielkiej Brytanii (SKY News).

Kanały informacyjne cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Emitowane programy są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu możemy mieć pewność, że otrzymujemy najświeższe informacje zarówno z kraju, jak i ze świata. Wybierając pakiet z oferty Fiberlink, zyskujesz dostęp do najlepszych kanałów informacyjnych w doskonałej jakości. A wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najchętniej wybierane polskie kanały informacyjne

Liderem kanałów informacyjnych w Polsce jest TVN24. W ubiegłym roku jego średni dobowy udział wyniósł 4,95%. Jest to pierwsza polska telewizja informacyjna, która nadaje program przez całą dobę. Na antenie serwisy informacyjne pojawiają się co pół godziny, a pozostały czas wypełniony jest tematami publicystycznymi, reportażami, magazynami i wywiadami. W 2012 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości, czyli TVN24 HD. Kanał wyróżnia się szybkim przekazywaniem informacji z całego kraju dzięki dużej liczbie regionalnych oddziałów TVN24.

Kolejnym chętnie wybieranym programem informacyjnym jest Polsat News. W 2021 roku jego udział w rynku wyniósł 1,77%. Kanał nadaje od 2008 roku. Obecnie posiada wiele ośrodków regionalnych zarówno w samej Polsce, jak i za granicą.

W 2021 roku łączny rynkowy udział wszystkich dostępnych na rynku kanałów informacyjnych wyniósł aż 12,46%, co świadczy o bardzo dużym zainteresowaniu.

Atrakcyjne pakiety w Fiberlink

Oferta FiberLlink obejmuje trzy pakiety podstawowe dostępne w wraz z internetem światłowodowym: Oszczędny HD (83 kanały), Wygodny HD (128 kanałów) i Bogaty HD (182 kanały). W każdym z nich znajdziesz najpopularniejsze kanały informacyjne i publicystyczno-informacyjne, które dostarczą Ci najważniejszych informacji na temat wydarzeń z kraju i ze świata.

Masz pytania? Napisz do nas