Na jakie usługi warto się zdecydować, prowadząc nowoczesne przedsiębiorstwo?

Prowadzenie biznesu to niezwykle trudne i wymagające zadanie. Przedsiębiorcy codziennie napotykają na swojej drodze różnego rodzaju problemy. Jednymi z nich mogą być awarie sieci czy brak zasięgu. Niekiedy może to paraliżować pracę całego przedsiębiorstwa. Jak się przed tym uchronić? Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór oferty dla firm od Fiberlink.

Internet a prowadzenie biznesu

Stabilne i szybkie łącze internetowe to podstawa prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki niemu możesz znacząco usprawnić działanie firmy i zwiększyć sprzedaż. Internet umożliwia szybki i skuteczny przepływ informacji między sprzedającym a kupującym, ale również między przełożonymi a pracownikami. Sprawna wymiana informacji to podstawa działania firmy. Jeśli chcesz, by przedsiębiorstwo było efektywne, musisz zadbać o to, by sieć była maksymalnie stabilna.

Szukasz dobrego operatora, który zapewni Ci optymalne łącze internetowe? Nie mogłeś lepiej trafić! Fiberlink oferuje symetryczne połączenie Twojej firmy z internetem. Przedsiębiorstwo może korzystać ze stałej prędkości wymiany danych zarówno w przypadku pobierania, jak i wysyłania. Nie musisz się już także martwić o przepustowość. Jej parametry zostaną dopasowane do Twoich wymagań. Jeśli zajdzie taka potrzeba, umożliwiamy również uruchomienie łącza zapasowego. Wykorzystywane są do tego alternatywne trasy kablowe lub łącza radiowe.

VoIP od Fiberlink

Jako dostawca najlepszych usług telekomunikacyjnych klientom biznesowym oferujemy również telefonię internetową, zwaną również VoIP. Voice over Internet Protocol to nowoczesny rodzaj technologii, dzięki której możesz przesyłać połączenia głosowe przez sieć, wykorzystującą protokół IP. Aby móc korzystać z tej usługi, nie musisz inwestować w drogie urządzenia i przerabianie sieci. Wystarczy, że posiadasz komputer,smartfon lub aparat telefoniczny, który ma dostęp do internetu. Wiele telefonów, które pojawiły się na rynku w ciągu ostatnich kilku lat, jest już wyposażonych w taką bramkę.

Dlaczego warto wybrać VoIP? Ta usługa cieszy się coraz większą popularnością w związku z licznymi zaletami. Jest to korzystne rozwiązanie dla firm, które muszą wykonywać setki, a nawet tysiące połączeń każdego dnia. Telefonia internetowa jest o wiele tańsza od tradycyjnej. Nieważne, czy dzwonisz na telefon komórkowy, czy stacjonarny, czy jest to połączenie krajowe, czy międzynarodowe. Możesz być pewny, że na VoIP wyjdziesz naprawdę dobrze. Warto również zwrócić uwagę na jakość rozmowy. Nie jest ona zakłócana przez żadne szumy. Warunkiem jest jednak posiadanie dobrego internetu.

Oferta hurtowa – skorzystaj z naszych usług

Fiberlink zdaje sobie sprawę, że internet oraz telefon to w dzisiejszych czasach podstawa. Oferta hurtowa przeznaczona jest dla przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz jednostek oświatowych. Jeśli jesteś przedstawicielem tego typu podmiotów, zapraszamy do kontaktu. Nasze usługi przeznaczone dla podmiotów oświatowych są świadczone na podstawie oferty ramowej oraz cennika, który 20 grudnia 2018 roku przyjął Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Fiberlink to Twój najlepszy partner. Nielimitowany internet, stabilne łącze bez limitu poboru danych, wysoka jakość. Nasza elastyczna oferta to gwarancja dostosowania naszych usług do Twoich potrzeb!

Masz pytania? Napisz do nas