najlepsze programy kulinarne

Najlepsze programy kulinarne w TV

Kochasz gotować? Nie wyobrażasz sobie dnia bez przyrządzenia przepysznych potraw, które wywołają uśmiech na twarzy Twoich bliskich? Jeśli tak, z pewnością zainteresują Cię telewizyjne stacje kulinarne. Każda z nich emituje kilka wspaniałych programów, dzięki którym możesz odkryć wiele inspiracji kuchennych.

Stacje kulinarne w telewizji, które warto znać

Gotowanie to sztuka, a wiedzą o tym najlepiej osoby, które nie tylko uwielbiają jeść, lecz także przyrządzać finezyjne potrawy. Warto każdego dnia poszerzać swoją wiedzę na temat przygotowywania dań, a także uczyć się nowych przepisów. Dobrą do tego okazją jest oglądanie stacji i programów kulinarnych, które dostępne są w telewizji. Sprawdź, na jakie pozycje warto zwrócić uwagę. Wszystkie propozycje, obejrzysz oczywiście w naszej Telewizji TOYA.

Poszerzaj swoje kulinarne horyzonty z CANAL+ KUCHNIA

CANAL+ KUCHNIA to kanał, który jest idealnym miejscem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sympatyków kulinariów. Dzięki tej stacji można nie tylko poszerzać swoje horyzonty kulinarne, lecz także nauczyć się podstaw gotowania czy zdobyć umiejętność szybkiego i prostego przyrządzania potraw. Co więcej, jeśli kochasz światową kuchnię, z CANAL+ KUCHNIA masz szansę wybrać się w podróż kulinarną dookoła świata!

W ramówce CANAL+ KUCHNIA każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością nie są to puste frazesy. Kanał ten proponuje m.in. autorskie programy, takie jak „Jakubiak rozgryza Polskę”, „Domowa piekarnia Kucharskiego” czy „Widelcem po mapie”. To zaledwie kilka tytułów, dzięki którym można poznać tajniki rodzimej kuchni polskiej i światowej. Programy te są również szansą na poznanie tajemnic zarówno klasycznej i tradycyjnej, jak i nowoczesnej i molekularnej kuchni.

Różnorodne serie poradnikowe, filmy czy serie dokumentalne, uzupełniają zagraniczne produkcje takie jak programy najsłynniejszych światowych gwiazd kuchni – Anthony’ego Bourdaina, Jamiego Olivera, Ainsleya Harriotta czy Luke’a Nguyena. Całość uzupełnia serwis internetowy dedykowany stacji CANAL+ KUCHNIA, w którym znaleźć można masę przepisów, kulinarne artykuły, ciekawostki czy wiele innych interesujących informacji.

Food Network – raj dla pasjonatów kuchni

Druga stacja, którą powinien poznać każdy miłośnik kulinariów, to Food Network. Kanał ten jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy kochają gotować i poznawać tajemnice sukcesu najsłynniejszych kucharzy w Polsce i na świecie. W ramówce Food Network możemy znaleźć takie programy jak „Makłowicz w podróży” czy „Sexy kuchnia Magdy Gessler”. To postacie, których chyba nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Makłowicz zabiera nas w kulinarną podróż, która pobudzi wyobraźnię i zainspiruje do tworzenia nowych i smacznych przepisów. Magda Gessler to z kolei jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny kulinarnej. W swojej serii również prezentuje smaki z całego świata. To jednak jeszcze nie koniec!

Food Network to kanał, dzięki któremu możemy poznać wiele interesujących i wyjątkowych restauracji w Polsce i na świecie. Co więcej, stacja ta emituje również ciekawe konkursy i programy, w których profesjonaliści lub amatorzy rywalizują ze sobą w kulinarnych konkurencjach. Najlepsze gotowanie to świadome gotowanie, dlatego Food Network prezentuje również programy takie jak „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, dzięki którym możemy dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych produktów spożywczych, ich powstawania i działania na organizm. Przygotuj się na kulinarną ucztę przed telewizorem i już dziś sprawdź, kanały najwyższej jakości w telewizji TOYA.

Masz pytania? Napisz do nas