Najlepsze telewizyjne hity na Wielkanoc

Każdego roku stacje telewizyjne przygotowują na święta wyjątkowe propozycje. W tych dniach możemy zrelaksować się, oglądając niecodzienne produkcje wraz z najbliższymi i miło spędzić czas. Na jakie hity możemy liczyć w tegoroczną Wielkanoc?

Oferta kanałów telewizyjnych – co obejrzeć w Wielkanoc?

Święta to najlepszy czas na spędzanie czasu z najbliższymi. Jedną z najpopularniejszych wśród Polaków aktywności jest oglądanie telewizji, dlatego największe stacje TV corocznie przygotowują ciekawe propozycje w swojej ramówce. Na jakie hity możemy liczyć w tym roku?

Co obejrzeć przed świętami?

Na ciekawe propozycje w telewizji można liczyć jeszcze przed świętami. W Wielki Piątek zostanie wyemitowane poruszające widowisko wielkopostne „#Pasja. Ecce Homo – Oto Człowiek” (TVP2), w którym udział wezmą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jak co roku, w tym dniu będzie można również obejrzeć dramat historyczny „Pasja” (Polsat). Nie można także pominąć propozycji dla miłośników Harry’ego Pottera – w TVN zobaczymy film „Harry Potter i Komnata Tajemnic”.

Dzień później, w Wielką Sobotę, można będzie natomiast obejrzeć dramat obyczajowy „Boże Ciało” (TVN). Na wiele propozycji mogą liczyć w tym dniu również fani filmów wojennych i historycznych. W telewizji zobaczymy m.in. „Pianistę” (TVP1), „The Hurt Locker. W pułapce wojny” (TV4) czy „Most na Renie” (TVP Historia).

Jakie propozycje czekają na nas w Wielkanoc?

W niedzielę 18 kwietnia możemy liczyć przede wszystkim na ogromną dawkę hitów dla całej rodziny. W telewizji zostaną wyemitowane filmy animowane, takie jak m.in. „Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów” (Polsat) i „Madagaskar” (TVN). W Święta znakomitą opcją są również filmy familijne i komediowe, które pozwolą nam uśmiać się do łez – „Historia Kopciuszka” (TVN7) lub „Asterix i Obelix kontra Cezar” (TV PULS) to gwarantowana dawka humoru!

W Poniedziałek Wielkanocny możemy zaś spodziewać się kilku naprawdę świetnych filmów. Pierwszym z nich jest ponadczasowy, kultowy „Król Lew” (Polsat), jednak w wersji z 2019 r. Kolejna propozycja to porywający „Bibliotekarz III: Przeklęty kielich Judasza” (TV6). Warto również skusić się na film akcji „Bodyguard zawodowiec” (TV PULS).

Choć w trakcie Wielkanocy, a także kilka dni przed, możemy liczyć na kinowe hity, pamiętajmy również, że w ramówce znajdziemy stałe punkty, które cotygodniowo gromadzą przed telewizorami masę widzów. Mowa tutaj o serialach takich jak „Brzydula” (TVN) czy „Stulecie Winnych” (TVP1), a także o programach, np. „Rolnik szuka żony” (TVP1).

Telewizja światłowodowa – wybierz najwyższą jakość od Fiberlink

Aby móc cieszyć się oglądaniem filmów wraz z rodziną, warto mieć dostęp do telewizji najlepszej jakości, np. w technologii światłowodowej. Fiberlink oferuje nowoczesną telewizję TOYA TV, która charakteryzuje się stabilnością i niezawodnością – podczas oglądania świątecznych hitów nie doznamy żadnych zakłóceń dźwięku czy obrazu. W podstawowej ofercie dostępne są 3 pakiety: Oszczędny HD z 83 kanałami, Wygodny HD z 128 kanałami oraz Bogaty HD z 182 kanałami.

Większość z tych kanałów dostępna jest w jakości HD, co zdecydowanie zwiększa komfort korzystania z telewizji. W tak rozbudowanej ofercie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! Dodatkowo, możliwe jest urozmaicenie oferty telewizyjnej o kolejne kanały spośród listy 53 dodatkowych opcji. Sprawdź szczegółową ofertę programową tutaj.

Masz pytania? Napisz do nas