Najlepszy internet dla studenta

Żaden student w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie nauki bez dostępu do szybkiego i wydajnego internetu. Za pomocą internetu może poszerzać swoją wiedzę, wykonywać prezentacje i zadania domowe, a także kontaktować się ze znajomymi. Nie samą przecież nauką żyje student, warto pamiętać, że dzięki dostępowi do sieci każdy student może się zrelaksować i zapewnić sobie długie godziny przepełnione rozrywką. Jak wybrać najlepszy internet dla studenta? Sprawdźmy!

Na co zwrócić uwagę, wybierając internet dla studenta?

Jednym z ważniejszych czynników dla studentów jest z pewnością cena, jaką trzeba zapłacić za dany pakiet. Jak wiadomo, większość studentów nie ma stabilnej sytuacji finansowej. Część z nich korzysta jeszcze ze wsparcia rodziców, inni natomiast, choć już podjęli się pracy, wciąż prowadzą raczej oszczędny tryb życia. Dlatego ważne jest to, aby zdecydować się na jak najkorzystniejszą ofertę.

Ponadto warto także zwrócić uwagę na fakt, że większość studentów w trakcie okresu studiowania kilkakrotnie zmienia miejsce zamieszkania. Powodem tego mogą być nieodpowiednie warunki mieszkaniowe lub po prostu potrzeba zmiany współlokatorów. Z racji tego czas trwania umowy powinien być możliwie jak najbardziej elastyczny.

Internet dla studenta – stabilne i szybkie łącze

Studenci wykorzystują internet najczęściej do nauki, realizowania wspólnych projektów online ze znajomymi czy poszerzania swojej wiedzy. Częste wideorozmowy czy pobieranie plików „ważących” naprawdę wiele gigabajtów mogą obciążać sieć, tym bardziej, że korzysta z niej kilka osób. Właśnie dlatego najtańszy i najmniejszy pakiet może nie zdać egzaminu w przypadku tej grupy odbiorców. Co więcej, studenci bardzo często wykorzystują sieć do komunikowania się z najbliższymi, oglądają masę filmów w wysokiej rozdzielczości czy grają. Zapaleni gracze czy streamerzy doskonale wiedzą, że zwykłe łącze nie podoła ich wymaganiom. Niezbędny jest więc szybki, stabilny i niezawodny internet, który zagwarantuje wszystkim domownikom połączenie najwyższej jakości.

Fiberlink – oferta idealna dla studentów

W Fiberlink skorzystać można z bardzo korzystnej oferty internetu światłowodowego. Łącze to umożliwia przesyłanie danych bez żadnych ograniczeń. Zapewnia cyfrową jakość obrazu i dźwięku, a przede wszystkim stabilne połączenie, które odporne jest na różnorodne zakłócenia. Internet światłowodowy to najnowocześniejsza technologia komunikacyjna, w której transmisja danych przebiega poprzez wykorzystanie wiązki światła, a nie prąd. W efekcie nie mają na nią wpływu niekorzystne warunki atmosferyczne czy inne czynniki. Oznacza to, że każdy student będzie mógł uczyć się, komunikować z bliskimi czy grać w gry bądź oglądać filmy zawsze, niezależnie od pogody czy pory dnia.

Pakiety Fiberlink

Proponujemy trzy pakiety internetu w atrakcyjnych cenach, które można z łatwością dopasować do liczby domowników oraz ich wymagań. Przedstawiamy opcję Fiber 400, która oferuje download na poziomie 400 Mb/s oraz upload – 40 Mb/s. Kolejny pakiet to SuperFiber 700, który będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla bardziej wymagających użytkowników. Obejmuje on pobieranie danych na poziomie 700 Mb/s oraz wysyłanie na poziomie 70 Mb/s. To jednak jeszcze nie wszystko. UltraFiber 1 GIGA to oferta przeznaczona dla streamerów, graczy, dużej liczby domowników, a także studentów, którzy potrzebują naprawdę szybkiego i niezawodnego łącza. Pakiet ten oferuje aż 940 Mb/s downloadu oraz 100 Mb/s uploadu. Każda z opcji dostepna jest w wariancie na 12 lub 24 miesiące, zatem każdy student znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Masz pytania? Napisz do nas