Nowa oferta Fiberlink – jak szybko to 900 Mb/s?

Odkryj możliwości szybkiego łącza Fiberlink! Nasz pakiet gwarantuje zawrotną prędkość – aż 900 Mb/s. Co zapewni Ci tak szybkie łącze? Łatwiej byłoby powiedzieć, czego nie zapewni.

Po co mi łącze 900 Mb/s?

Jeśli zadajesz sobie to pytanie, oznacza to, że prawdopodobnie nie pracujesz na zasobnych plikach, które wymagają szybkiego ściągania z internetu. Wiele osób nie potrzebuje tak wydajnego łącza – to usługa dla najbardziej wymagających. Jednak takich w Polsce nie brakuje. Coraz częściej, szczególnie w dobie pandemii, zaczynamy głębiej sięgać do wirtualnego świata. Właśnie tam znajdujemy coraz więcej narzędzi, które tworzą naszą codzienność w pracy, edukacji czy twórczości. By działać bezproblemowo, wymagają jednak szybkiego łącza. Im jest ono lepsze, tym szybciej uporamy się ze wszystkim, co mamy do zrobienia.

Jednak to nie tylko kwestia profesjonalizmu czy efektywnego zarządzania czasem. Łącza 900 Mb/s to również szansa na odkrycie zupełnie nowego wymiaru rozrywki – filmów, gier i streamów w niedostępnej dla nas wcześniej jakości i płynności przesyłania. Inwestycja w łącze 900 Mb/s to inwestycja na lata, bowiem technologia na pewno nie przestanie się rozwijać – już niedługo potężne łącze będzie konieczne, by móc cieszyć się wszystkimi atrakcjami dostępnymi w internecie.

Dla kogo jest łącze 900 Mb/s?

Taka prędkość to domena profesjonalistów. Jeśli zajmujecie się Państwo tworzeniem, zawodowym i rekreacyjnym projektowaniem, staracie się dostarczać widowni zawartość w popularnych serwisach streamingowych – 900 Mb/s to pakiet, który wreszcie pozwoli na rozwinięcie skrzydeł. Komfort i prędkość pracy stają się niesamowite. To zupełnie nowy wymiar obsługi profesjonalnych programów i dużych folderów w chmurze. Tak szybkie łącze pozwala nawet na komfortowy (ostatnio popularny) cloud-gaming, ale też korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw cloud-computingu.

Spokojnie, 900 Mb/s to także komfort – czyli łącze nie tylko dla profesjonalistów

Przy tak wysokiej prędkości internetu możesz liczyć na to, że wszystkie pliki znajdą się na Twoim komputerze w okamgnieniu – i to dosłownie! Ściągaj gry, filmy i obszerne foldery w ciągu kilku minut, a nawet sekund! Zasil swoje centrum rozrywki niespotykaną dotąd szybkością. Kiedyś nie mieliśmy takich możliwości, a czasem na ściągnięcie programu musieliśmy czekać całą noc. Z Fiberlink to już przeszłość!

Nigdy nie zabraknie Ci mocy – 900 Mb/s od Fiberlink to idealna propozycja dla Twojej rodziny

Nie tak dawno temu, by komfortowo korzystać z internetu, konieczne były pewne kompromisy. Np. jedna osoba mogła eksplorować sieć, podczas gdy reszta czekała na swoją kolej. Z nowoczesnymi technologiami nie ma o tym mowy. Jeśli szukasz łącza, które zapewni moc całej rodzinie, Fiberlink w pakiecie UltraFiber o mocy 900 Mb/s to światłowód idealny. Zapewnisz połączenie wszystkim – jeśli Twoje dzieci akurat ściągają ulubioną grę, Ty musisz wykonać ważny projekt w pracy, a Twoja druga połówka aktualnie zagłębia się w swojej kinowej pasji na serwisie streamingowym – możesz zapewnić Wam wszystkim niespotykany, jednoczesny komfort w tych zadaniach i rozrywkach. Z internetem 900 Mb/s korzyści są nieskończone!

W niskiej cenie możesz mieć świat na wyciągnięcie ręki

Pakiet z prędkością 900 Mb/s od Fiberlink oferujemy w cenie 89,00 złotych miesięcznie (w przypadku 24-miesięcznego zobowiązania). Wierzymy, że cena ta pozwoli Państwu na tani dostęp do szeregu korzyści, jakie zapewnia ultraszybki światłowód. Nasza oferta zawiera jednak również wolniejsze łącza dla mniej wymagających klientów – zachęcamy do zapoznania się również z nimi!

 

Masz pytania? Napisz do nas