Oferta dla małego widza: kanały dla dzieci w TOYA TV

Dobry pakiet telewizyjny to taki, który spełnia oczekiwania każdego domownika, również tego najmłodszego. Dzieci, niezależnie od wieku, kochają oglądać bajki. Mogą one mieć pozytywny wpływ na rozwój dziecka, pod warunkiem, że są pozbawione przemocy, złych nawyków oraz naśmiewania się z innych. Telewizja TOYA pakietach to także specjalna oferta dla najmłodszych – najlepsze kanały dla dzieci, które przez cały dzień emitują bezpieczne programy animowane i edukacyjne dla najmłodszych. Ty będziesz miał większy wybór i wpływ na to, co ogląda Twoje dziecko, a ono świetną rozrywkę i zabawę!

Jakie bajki mogą oglądać dzieci?

Dzieci uwielbiają spędzać czas przed telewizorem i nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że zachowują umiar i oglądają właściwe programy. Dzieci do lat 2 w ogóle nie powinny spędzać czasu przed telewizorem, a dzieci starsze (do lat 7) nie powinny oglądać bajek dłużej niż 1 godzinę dziennie. Bajki mogą mieć pozytywny wpływ na rozwój dzieci pod warunkiem, że są dobierane właściwie do ich wieku.

Programy dla dzieci zawierają w sobie elementy edukacyjne, stymulują ich rozwój, uczą, a także zapewniają doskonałą rozrywkę i zabawę. Dzięki bajkom dzieci poznają litery, cyfry, kolory, a nawet pojedyncze słówka w obcym języku, zanim jeszcze pójdą do szkoły. Dobre i mądre bajki potrafią rozbudzić w dziecku ciekawość świata, uczą, jak ważne jest pomaganie innym, jak się poprawnie zachowywać i kiedy mówić dziękuję, proszę i przepraszam. Odpowiednio dobrane programy przedstawiają świat jako dobry i przyjazny, są wolne od przemocy, mają prosty i przyjazny dialog oraz edukacyjną fabułę.

Wiele bajek jest dalekich od ideału, dlatego tak ważne jest, aby kontrolować, co oglądają nasze dzieci oraz sprawdzać, czy dziecko rozumie, co się dzieje na ekranie. Bardzo dużym ułatwieniem jest pozwolenie dziecku na oglądanie tylko tych stacji, które emitują odpowiednie programy i bajki przeznaczone dla dzieci – tak jak kanały w pakietach TOYA TV.

Pakiet wygodny – sześć kanałów dla małych widzów

Pakiet wygodny TOYA TV zawiera aż sześć kanałów dla najmłodszych i nieco starszych widzów – Disney XD, Disney Channel, Nick Jr., MiniMini+, Polsat JimJam, TVP ABC. To naprawdę spory wybór! Każda z tych stacji emituje swój program przez cały dzień. Są to głównie ulubione przez dzieci seriale animowane oraz programy edukacyjne, z których mogą się dowiedzieć ciekawych rzeczy ze świata zwierząt i roślin.  Od czasu do czasu można znaleźć na nich także filmy animowane, które zapewnią świetną rozrywkę dla całej rodziny.

Pakiet bogaty – dziewięć kanałów dla najmłodszych

Pakiet bogaty zapewnia dostęp do aż dziewięciu kanałów dla najmłodszych – Disney XD, Disney Junior, Disney Channel, Cartoon Network, Nick Jr., MiniMini+, teleTONN+, Polsat JimJam, TVP ABC. Wybór jest ogromny, dzięki czemu masz pewność, że o każdej porze dnia znajdziesz wartościowy program dla swojego dziecka. W programie telewizyjnym poszczególnych stacji możesz znaleźć bajki i filmy dla młodszych i starszych dzieci oraz programy edukacyjne, dzięki którym Twoje dziecko pozna kolory, litery i cyfry, nauczy się prostych słów w języku angielskim, sprawdzi swoją spostrzegawczość, rozwiązując proste zagadki, a także nauczy się, jak ważne jest pomaganie słabszym i starszym.

Pakiet Pociecha

Jeśli nie masz potrzeby korzystania z wyższych pakietów telewizyjnych, w których znajdują się kanały dla dzieci, możesz także do każdego z nich dokupić pakiet dodatkowy „Pociecha”, który składa się z 9 kanałów. Niektórych z nich (Duck TV, czy Da Vinci Learning) nie znajdziesz w żadnym innym pakiecie.

Sprawdź ofertę telewizji TOYA TV

Kanały telewizyjne dla najmłodszych dostępne w telewizji TOYA zapewnią Twojemu dziecku wspaniałą rozrywkę i edukację. Jeśli do tej pory korzystałeś z podstawowego pakietu z ograniczoną ofertą kanałów dla dzieci, koniecznie sprawdź naszą ofertę na pozostałe pakiety.

Masz pytania? Napisz do nas