Przewodnik po usługach Fiberlink

Jako jeden z największych dostawców usług telekomunikacyjnych w województwie małopolskim, swoim zasięgiem obejmujemy powiaty: krakowski, myślenicki, wadowicki, wielicki i bocheński. Każdego dnia dostarczamy swoje usługi internetowe i multimedialne tysiącom użytkowników w atrakcyjnych cenach. W ofercie Fiberlink można znaleźć korzystne pakiety internetu radiowego, światłowodowego, telefonii stacjonarnej oraz telewizji TOYA TV. Dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie wygodę i oszczędności, przygotowaliśmy specjalny konfigurator usług, pozwalający szybko i łatwo połączyć poszczególne opcje w jeden, korzystny pakiet.

Internet radiowy

Internet radiowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich mieszkańców mniejszych miejscowości, do których nie dotarła jeszcze technologia światłowodowa. Połączenie radiowe odbywa się za pośrednictwem sygnału cyfrowego, który jest przekazywany z nadajnika do odbiornika. Internet radiowy nie jest ograniczony żadnym limitem transferu danych, co oznacza, że możesz z niego korzystać kiedy chcesz i ile chcesz. Jest tanim i szeroko dostępnym rozwiązaniem. Dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z oferty internetu radiowego, przygotowaliśmy trzy pakiety z różną prędkością pobierania i wysyłania danych:

Wi-Fi Max 10 – odpowiednio 10 Mb/s i do 1 Mb/s;

Wi-Fi Max 20 – 20 Mb/s i do 2 Mb/s;

Wi-Fi Max 30 – 30 Mb/s i do 3 Mb/s

Każda z prędkości pozwala na swobodne przeglądanie internetu. Wszystkie pakiety mają bardzo korzystne ceny, które zaczynają się już od 49,00 zł miesięcznie. Umowa może zostać zawarta na czas 12 lub 24 miesięcy.

Internet radiowy to doskonała alternatywa dla połączeń kablowych. Niestety jego działanie jest w dużej mierze uzależnione od lokalizacji, odległości od nadajnika, a także warunków atmosferycznych. Do oferty z internetem radiowym można dołączyć także dowolny pakiet telefonu stacjonarnego.

Internet światłowodowy

Światłowód to łącze, które do transmisji danych wykorzystuje fale świetlne. To najszybsze i najbardziej stabilne połączenie internetowe. Zapewnia cyfrową jakość obrazu i dźwięku, wysoką jakość wideo rozmów wideo oraz pozwala na przeglądanie stron internetowych bez żadnych zakłóceń i limitów. Niestety internet światłowodowy jest dostępny wyłącznie dla mieszkańców miejscowości z odpowiednią infrastrukturą.

Dla wszystkich, którzy są w zasięgu internetu światłowodowego, mamy specjalną ofertę – trzy opcje z różną prędkością pobierania i wysyłania danych:

Pakiet Fiber – 150 Mb/s i 15 Mb/s;

SuberFiber– 400 Mb/s  i 30 Mb/s;

UltraFiber  – 900 Mb/s  i 50 Mb/s.

Każdy pakiet pozwala na swobodne korzystanie z internetu bez zakłóceń i limitów przez 12 lub 24 miesiące. Wszystkie pakiety dostępne są w bardzo korzystnych cenach, które zaczynają się już od 54,00 zł miesięcznie. Do internetu światłowodowego można dołączyć także dowolny pakiet telewizji TOYA oraz telefonu stacjonarnego.

Telefon stacjonarny

Chociaż telefony stacjonarne najlepszy okres mają już za sobą, wciąż sporo osób z nich korzysta. Osoby starsze, które przeraża obsługa nowoczesnych smartfonów, wciąż chętnie sięgają po ten rodzaj. Są łatwe w obsłudze, intuicyjne, solidne i tanie.

Telefonia stacjonarna od Fiberlink to stabilne łącze bez ryzyka utraty zasięgu i przerwania połączenia. Do tego posiada bardzo atrakcyjną cenę. Dla wszystkich, którzy cenią sobie korzystanie z telefonu stacjonarnego, przygotowaliśmy  aż trzy pakiety:

Telefon 60 –  z 60 darmowymi minutami na połączenia stacjonarne wymiennymi na 30 minut na połączenia komórkowe;

Telefon 300 – z 300 darmowymi minutami na połączenia stacjonarne wymiennymi na 150 minut na połączenia komórkowe;

Telefon 24h – z aż 5000 darmowych minut na połączenia stacjonarne lub 2500 minut na połączenia komórkowe.

Czas rozmowy w każdym pakiecie naliczany jest sekundowo. Korzystając z usług telefonicznych Fiberlink, otrzymujesz dostęp do swoich bilingów online, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco kontrolować, ile minut masz jeszcze do wykorzystania w swoim pakiecie. Z telefonu stacjonarnego można swobodnie dzwonić na inne telefony stacjonarne oraz komórki w kraju i za granicą. Połączenia międzynarodowe są dodatkowo płatne, a ich koszt jest zgodny z obowiązującym cennikiem. Abonament rozpoczyna się już od 15 zł miesięcznie, a umowę można zawrzeć na 12 lub 24 miesiące.

Telewizja TOYA TV

Dla wszystkich, którzy korzystają z internetu światłowodowego, oferujemy dostęp do telewizji światłowodowej TOYA TV. Dzięki tej technologii usługa telewizji jest całkowicie odporna na działanie czynników atmosferycznych, które mogą zakłócać dźwięk i obraz. Telewizja zapewnia dostęp do najwyższej jakości kanałów HD z całego świata, w tym także do tych, którzy abonenci kablówek nie mają dostępu. Oferta została podzielona na trzy pakiety podstawowe:

Oszczędny HD – dostęp do 82 kanałów, w tym 53 HD;

Wygodny HD – 126 kanały, w tym 95 HD;

Bogaty HD – 180 kanałów, w tym 133 HD.

Każdy z pakietów można wzbogacić o wybrane kanały dodatkowe i usługi takie jak: HBO GO MAXPAK, FilmBox, Cinemax czy multiroom, który umożliwi oglądanie telewizji na dodatkowym telewizorze. Umowa może zostać podpisana na 12 lub 24 miesiące. Wybierając telewizję TOYA TV, otrzymasz nowoczesny, czterordzeniowy dekoder, który umożliwia nagrywanie oraz przewijanie programów (po podłączeniu pamięci zewnętrznej), oglądanie programów w różnych wersjach językowych, a także blokowanie kodem PIN programów przeznaczonych dla dorosłych. Aktualną listę kanałów, które zawierają poszczególne pakiety, możesz sprawdzić na stronie internetowej w zakładce TV.

Pakiety łączone

Usługi oferowane przez Fiberlink można zamawiać pojedynczo (internet) lub dowolnie łączyć. Dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z kilku usług jednocześnie, przygotowaliśmy specjalny konfigurator usług. Aby skorzystać z tego narzędzia, wystarczy kliknąć zakładkę „Zamów usługi”, a następnie przejść przez kolejne etapy konfiguratora. Poszczególne pakiety można ze sobą dowolnie łączyć, pamiętając o tym, że oferta telewizji dostępna jest tylko i wyłącznie po wybraniu internetu światłowodowego.

Po wybraniu wszystkich usług jeszcze raz otrzymamy podsumowanie całej oferty oraz ostateczną cenę zestawionych ze sobą pakietów. Możemy także skorzystać z gotowych pakietów zamieszczonych w zakładce „Pakiety”. Podana cena poszczególnych pakietów obejmuje 24-miesięczny okres rozliczeniowy.

Fiberlink – atrakcyjna oferta dla każdego

Fiberlink stara się zaspokoić potrzeby wszystkich użytkowników. Bogata oferta oraz szeroki wybór pakietów internetowych, multimedialnych i telefonicznych pozwoli dopasować ofertę do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. A połączenie kilku usług w jeden duży pakiet przyniesie spore oszczędności i nadzwyczajną wygodę!

Masz pytania? Napisz do nas