Oferta hurtowa Fiberlink dla jednostek oświatowych i szkół

Czy wiesz, że jeszcze do niedawna tylko 10 procent szkół w Polsce miało dostęp do internetu o takich parametrach, które umożliwiało wykorzystanie go do procesów dydaktycznych? Nie wspominając już o nauczaniu zdalnym, do którego zdecydowana większość placówek nie była wcale przygotowana. Na szczęście coraz więcej dostawców internetu za cel powzięło sobie zapewnienie szkołom i jednostkom oświatowym szybkiego i bezpiecznego internetu, dzięki któremu coraz więcej dzieci ma dostęp do wiedzy i nowych form kształcenia. W Fiberlink również staramy się wyrównać szanse edukacyjne, dostarczając szybki internet światłowodowy.

Co znajdziesz w ofercie Fiberlink dla jednostek oświatowych i szkół?

Nasza oferta dla jednostek oświatowych i szkół ma przede wszystkim na celu wyeliminowanie różnic terytorialnych w dostępie do szybkiego internetu. W ramach naszej szerokopasmowej sieci zapewniamy dostęp światłowodowy lub radiowy nawet do jednostek, które wciąż stanowią białe plamy na mapie dostępu do internetu w naszym województwie. Umożliwia to wprowadzenie w jednostkach dostęp do nowych form kształcenia w oparciu o dostęp do nowoczesnych materiałów cyfrowych, a uczniom – rozwijanie talentów w nowej, zmodernizowanej szkole.

Transmisję danych do jednostek oświatowych zapewniamy w oparciu o Ofertę Ramową dla szkół. Nieustannie poszerzamy listę jednostek oświatowych w planowanym zasięgu Fiberlink – jest ona aktualizowana wraz z rozwojem naszej sieci. Na ten moment  zaopatrujemy w internet blisko 60 szkół w  województwie małopolskim. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy i konkurencyjne ceny.

Dlaczego warto wybrać ofertę hurtową Fiberlink dla jednostek oświatowych i szkół

Fiberlink to dostawca internetu, który gwarantuje jakość swoich usług. Zajmujemy się tym już od 2005 roku, obejmując swoim zasięgiem powiat krakowski, myślenicki, wadowicki, bocheński i wielicki. Nasza oferta jest zawsze w pełni dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta hurtowego. Rozległy zasięg infrastruktury światłowodowej  i szeroka sieć nadajników radiowych umożliwiają nam dostarczanie stabilnego, niezawodnego internetu, który daje szkole lub placówce oświatowej zupełnie nowe możliwości technologiczne. Zapewniamy usługi telekomunikacyjne nawet szkołom zlokalizowanym na terenach o utrudnionym dostępie do szybkich mediów. Oto co oferujemy.

Konkurencyjne ceny – szerokopasmowy dostęp do internetu nie musi być drogi. Nasza oferta jest szyta na miarę dla każdej szkoły lub placówki oświatowej. Zapoznaj się z parametrami, które oferujemy i skontaktuj z nami w celu dopasowania najlepszego rozwiązania dla Twojej szkoły.

Bezpieczeństwo – nasz szerokopasmowy internet jest nie tylko przyjazny dla uczniów, ale też w pełni bezpieczny. Stosujemy profesjonalne rozwiązania zabezpieczające.

Szybkie i proste podłączenie internetu – przyłączenie szkoły lub placówki oświatowej jest proste i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

Maksymalne wsparcie na każdym etapie współpracy – przez cały okres trwania umowy oferujemy naszym hurtowym klientom pełne wsparcie techniczne. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie, a technicy rozwiążą problem w razie potrzeby.

Nowoczesne technologie – korzystamy tylko z wysokiej jakości rozwiązań. Nasz szerokopasmowy internet dla szkół i placówek oświatowych to stabilność i najnowocześniejsza sieć światłowodowa. Stawiamy na nowoczesną infrastrukturę, która ma służyć obecnym i przyszłym pokoleniom!

Jesteś zainteresowany ofertą hurtową dla szkół i placówek oświatowych? Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, prześlij zapytanie za pomocą formularza. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej!

Masz pytania? Napisz do nas