Oferta telewizji Fiber TV — co u nas obejrzysz?

Odkryj współczesny wymiar rozrywki z telewizją Fiberlink! Nasza oferta to ponad 230 różnych kanałów tematycznych. Podzieliliśmy nasze pakiety na grupy, w których możesz przebierać – w bogatej i różnorodnej ofercie Fiber TV każdy telewidz znajdzie coś dla siebie!

Fiber TV – postaw na telewizję światłowodową

W Fiber TV możesz nie tylko skorzystać z gotowych podstawowych pakietów — masz też wyjątkową możliwość stworzenia własnego, unikatowego zestawu programów, które interesują tylko Ciebie. Wśród tych przygotowanych przez nas znajdziesz, między innymi, poniższe propozycje.

Pakiet Canal+ Prestige

W ramach tego pakietu zyskujesz dostęp do kanałów takich jak Canal+ Sport, Canal+ Seriale, głównej stacji Canal+, a także Canal+ Film i Canal+ Rozmowy. Jeśli interesują Cię konkretne programy, możesz zdecydować się na Canal+ Select.

Pakiet HBO

Współczesny wymiar rozrywki. Z Fiber TV można także zdecydować się na dostęp do stacji HBO – HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, znakomitego serwisu HBO GO oraz HBO On Demand.

Pociecha

Popularne stacje dla dzieci, które pokochają najmłodsi. Wybranie tego pakietu na Fiber TV to gwarancja, że i Twoja pociecha znajdzie coś dla siebie! W ofercie znajdziemy następujące programy: Boomerang HD, Da Vinci HD, Nickelodeon, Nick Jr., nicktoons HD, Top Kids HD, Top Kids Jr HD, BBC CBeebies, Duck TV.

Extra

Pakiet zawierający programy: CineMax HD i 2 HD, BBC World News, Animal Planet HD, MTV, BBC First, History, Stingray iConcerts, oraz ID HD.

Sporo, prawda? To jednak wciąż nie wszystko! Odkryj wszystkie nasze pakiety i oglądaj wszystko, co zechcesz. Fiber TV to gwarancja niezapomnianych wrażeń przed wysokobudżetowymi produkcjami, serialami wypełnionymi akcją i unikatowych uczt dla kinomaniaków! Pamiętaj też, że coraz więcej kanałów dostępnych jest w jakości HD. Ich liczbę w każdym pakiecie możesz sprawdzić na naszej stronie. Stale doskonalimy naszą ofertę, otwierając się na nowe możliwości i tworząc nowy standard treści. Dzięki możliwości samodzielnego formowania pakietów możesz stworzyć zestaw kanałów, który w pełni zaspokoi Twoje indywidualne potrzeby.

Fiber TV to także programy, które każdy zna – standardowe multipleksy

Oczywiście rozrywka to także programy, które znajdziemy na czterech podstawowych multipleksach. Podział nie jest przypadkowy – każdy w ich ramach znajdzie coś dla siebie. W tych ofertach znajdziemy między innymi:

• TTV – ogólno tematyczny program, znany z emisji „Królowych Życia” i innych popularnych serii;
• Polo TV – rozrywka muzyczna dla każdego – rozmaici interesujący artyści, nowe i starsze teledyski. Pełnia zabawy przez cały dzień;
• Fokus TV – interesujące programy, często z odległych krajów. Znakomite serie, które przybliżają nam świat;
• Polsat – jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce. Każdy ją zna!
• TVN – kolejny duży gracz w polskiej telewizji. Konkurencja dla Polsatu i TVP.
• TV Puls – rodzinne hity, które wciągną na długie godziny;
• TVN 7 – stacja, na której emitowane są znane seriale oraz filmy. Dla fanów rodzimych i zagranicznych fabuł — zarówno tych klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych.

Oczywiście w skład Fiber TV wchodzą także stacje Telewizji Polskiej. Mowa tu o programach skupiających się na fabularnych serialach i filmach, informacyjnych, jak i o kanale sportowym:

• TVP 1 HD – jedna z najpopularniejszych stacji w Polsce. Szeroki przekrój treści – od wiadomości, przez seriale, po transmisje z wydarzeń kulturalnych;
• TVP Info HD – serwis informacyjny z najnowszymi wydarzeniami;
• TVP Sport HD – tu znajdziecie Państwo najnowsze wydarzenia sportowe i transmisje z największych imprez, które napędzają rywalizację w różnych dyscyplinach;
• TVP ABC – stacja kierowana do najmłodszych.

Jak widać, z Fiber TV możliwości są praktycznie nieograniczone. Pełna oferta pozwoli na wiele godzin rozrywki, przeżywanie ważnych wydarzeń, kiedy odbywają się one na naszych oczach oraz niezwykle bogate wrażenia na co dzień. W Fiber TV każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Masz pytania? Napisz do nas