Program lojalnościowy Fiberlink – zobacz, jakie korzyści oferujemy!

Na rynku usług telekomunikacyjnych działamy już ponad 15 lat. Przez cały ten czas staliśmy się wiodącym dostawcą internetu światłowodowego w Małopolsce. Zdobyliśmy zaufanie setek firm, instytucji i klientów indywidualnych. To dzięki Wam, Abonentom, nasza firma wciąż może się rozwijać i systematycznie rozszerzać grono odbiorców internetu światłowodowego i radiowego. Bez Was nasz sukces nie byłby możliwy. Dlatego chcemy podziękować za dotychczasową, owocną współpracę oraz  doceniać zaangażowanie i polecenia Klientów w ramach Programu Lojalnościowego Fiberlink.

Jak dołączyć do Programu Lojalnościowego Fiberlink?

Do Programu Lojalnościowego Fiberlink może dołączyć każdy Klient Indywidualny, kto ma podpisaną z nami umowę oraz opłaca abonament za świadczone przez nas usługi. Dołączenie do programu jest całkowicie darmowe, nie wymagamy uzupełniania żadnych formularzy i pobierania aplikacji na smartfona. Nie musisz też odwiedzać naszego punktu sprzedaży. Zasady są jasne i przejrzyste – Ty polecasz nasze usługi znajomym, my nagradzamy Cię cennymi nagrodami!

Co zrobić, aby wziąć udział w Programie Lojalnościowym?

Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, a z całego serca wierzymy, że tak właśnie jest (!), poleć nas swoim sąsiadom, znajomym, przyjaciołom i rodzinie. Każdemu, kto potrzebuje stałego dostępu do internetu lub po prostu nie jest zadowolony z usług swojego dotychczasowego dostawcy. Poleć nas, jeśli wiesz, że komuś z Twoich znajomych wkrótce kończy się umowa z obecnym operatorem i będzie musiał podjąć decyzję o jej kontynuacji bądź rozwiązaniu. Polecaj nas wszystkim, którzy mieszkają w powiecie krakowskim, myślenickim, wadowickim, wielickim i bocheńskim. Mieszkańcom pozostałych powiatów oczywiście też możesz 🙂  Mamy nadzieję, że tam także niebawem dotrzemy.

Jak działa Program Lojalnościowy Fiberlink?

Zasada działania naszego Programu Lojalnościowego jest prosta. Jeśli ktoś z Twoich bliskich uzna, że nasza oferta jest dla niego atrakcyjna i podpisze z nami umowę, obydwoje zostaniecie nagrodzeni. Ty, w ramach podziękowania, otrzymasz od nas punkty bonusowe, które możesz później wymienić na cenne nagrody. Jedna podpisana umowa z Twojego polecenia to jeden punkt na Twoim koncie. Twój bliski, dzięki Tobie, dostanie miesiąc darmowego abonamentu na nasze usługi!

Dlaczego warto dołączyć do naszego Programu Lojalnościowego?

Doceniamy Twoje zaufanie i zaangażowanie. Jesteśmy wdzięczni za dotychczasową współpracę. Przygotowaliśmy więc dla Ciebie cenne nagrody. Punkty zgromadzone na swoim koncie możesz w każdej chwili wymienić. Jeśli uda Ci się zdobyć pierwszy punkt, możesz go od razu wymienić na miesiąc darmowego internetu. Jeśli jednak jesteś przekonany, że więcej osób skorzysta z Twojego polecenia i podpisze z nami umowę, możesz zacząć je gromadzić na swoim koncie. Im więcej punktów, tym atrakcyjniejsza nagroda:

  • 2 punkty to aż trzy miesiące darmowego internetu;
  • 3 punkty możesz wymienić na opaskę sportową Smartband Galaxy Fit;
  • za 5 punktów możesz otrzymać Konsolę Xbox Series S 512 GB;
  • 10 punktów możesz wymienić na Smartphone Samsung Galaxy S10e lub iPhone SE.

Aktualna lista nagród i więcej informacji o Programie Lojalnościowym do sprawdzenia tutaj.

Podsumowanie

Wiemy, że zaufanie buduje się latami i ciężką pracą. Jesteśmy dumni z naszych klientów, którzy doceniają naszą codzienną pracę i polecają nasze usługi swoim najbliższym. Wdzięczni i zadowoleni Klienci to nasz największy sukces! I za tą wdzięczność chcemy Was wynagrodzić!

Masz pytania dotyczące Programu Lojalnościowego? Napisz do nas: nagrody@fiberlink.pl

Masz pytania? Napisz do nas