Program lojalnościowy Fiberlink

Długa współpraca powinna wiązać się ze szczególnymi względami dla klientów, którzy przez lata korzystają z usług konkretnej firmy. Z taką myślą stworzono też programy lojalnościowe, aby docenić tych partnerów, którzy mają do nas zaufanie. Nie inaczej jest w przypadku firmy Fiberlink, która ma specjalne propozycje dla swoich zaangażowanych klientów, którzy polecając kolejne osoby do skorzystania z naszej oferty, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Schemat działania

W przypadku programu lojalnościowego Fiberlink korzyści może czerpać nasz aktualny abonent, jako osoba polecająca, ale także nowy klient, który zdecydował się za namową swojego znajomego czy członka rodziny skorzystać z oferty internetu. Pierwsza strona za każde jedno polecenie otrzymuje punkty, które może później wymienić na nagrody, druga z kolei zyskać może miesiąc korzystania z naszych usług za darmo.

Możliwe nagrody w ramach programu lojalnościowego Fiberlink

Polecanie znajomym czy bliskim usług operatora sieci internetowej opłaca się nie tylko ze względu na możliwość zachęcenia ich do skorzystania z atrakcyjnej oferty. To także opcja wygrania ciekawych nagród, a do takich z pewnością należą chociażby kilkumiesięczne okresy korzystania z darmowego internetu czy nagrody rzeczowe w postaci urządzeń elektronicznych, takich jak smartwatche czy smartfony. Nagroda oczywiście jest zależna od liczby zebranych punktów. Zatem jeśli jeszcze nie poleciłeś naszych usług znajomemu, zapraszamy do zabawy w zbieranie punktów. Warto!

Szczegóły dotyczące programu lojalnościowego możliwych do wygrania nagród znajdziesz w zakładce Program lojalnościowy.

Masz pytania? Napisz do nas