Skąd wziąć informację, czy mogę się podpiąć do sieci?

Działająca na terenie województwa małopolskiego firma Fiberlink umożliwia swoim klientom dostęp do kompleksowych usług internetu, telewizji i telefonu. Przyszli użytkownicy mogą na kilka sposobów sprawdzić, czy są w zasięgu sieci. To nie tylko standardowe rozwiązania takie jak e-mail czy rozmowa telefoniczna, ale także specjalna mapa i konfigurator.

Mapa zasięgu Fiberlink

Jeżeli szukasz ciekawej oferty internetu światłowodowego lub radiowego i chciałbyś zostać nowym użytkownikiem usług Fiberlink, możesz z łatwością sprawdzić, czy znajdujesz się w zasięgu sieci. Wystarczy wejść na stronę firmy i kliknąć link, który przeniesie Cię na podstronę z mapą. W pierwszej kolejności należy wskazać miejsce, w którym miałaby być podpięta sieć poprzez podanie powiatu, miasta, ulicy i numeru lokalu. Od razu po przesłaniu formularza otrzymasz komunikat, czy znajdujesz się w zasięgu sieci radiowej i/lub światłowodowej. Jeżeli tak – możesz od razu przejść do konfiguratora. W innym przypadku możesz skontaktować się z firmą z pytaniem o udostępnienie usług w danej lokalizacji lub sprawdzić inne adresy na mapie. To, że nie znalazłeś się w zasięgu naszych usług, nie znaczy jeszcze, że nie damy rady do Ciebie dotrzeć!

Sprawdź zasięg

Konfigurator Fiberlink

Zasięg usług można sprawdzić także bezpośrednio w konfiguratorze, który również jest dostępny na stronie firmy. Po zaznaczeniu, że jesteś nowym klientem, system poprosi Cię o wskazanie ewentualnego miejsca instalacji. Jeżeli lokalizacja znajduje się w zasięgu, możesz krok po kroku dostosować konkretne usługi, korzystając z kolejnych propozycji, które automatycznie podsuwać będzie aplikacja.

Fiberlink oferuje wybór pomiędzy internetem światłowodowym i radiowym – obydwa warianty dostępne są w trzech różnych pakietach. Światłowód można dodatkowo połączyć z telewizją, która może być wzbogacona także o kolejne usługi. Zarówno internet światłowodowy, jak i radiowy można zainstalować w pakiecie z telefonem– to dobra opcja dla biur czy firm.

Po dostosowaniu odpowiednich opcji możesz zobaczyć podsumowanie, zweryfikować swój wybór i poznać dokładną cenę konkretnego pakietu usług. Dodatkowo możesz wybrać czas trwania umowy i sprawdzić warunki bonusów dla nowych Klientów. Następnie wystarczy uzupełnić dane kontaktowe – po wszystkim pracownicy Fiberlink skontaktują się z Tobą, by ustalić szczegóły instalacji. W trakcie rozmowy można także zadać dodatkowe pytania, które pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

Konfigurator usług

Formularz kontaktowy i kontakt mailowy

Więcej informacji o usługach Fiberlink możesz zdobyć także poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Wystarczy podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer kontaktowy, a następnie wpisać swoje pytanie w treści wiadomości. W ten sposób możesz dowiedzieć się więcej nie tylko na temat dostępności sieci w danej lokalizacji, ale także zaczerpnąć wiedzy o wszelkich innych szczegółach oferty. Korzystając z formularza kontaktowego, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.

W podobny sposób możesz uzyskać informacje przez kontakt mailowy pod adresem biuro@fiberlink.pl. W wiadomości warto od razu zawrzeć adres potencjalnej instalacji, co pomoże uzyskać kompletną odpowiedź.

Kontakt przez infolinię

Klienci, którzy preferują tradycyjne formy kontaktu, również mają taką możliwość – jeżeli chcesz uzyskać informacje o możliwości podpięcia do sieci drogą telefoniczną, wystarczy połączyć się z numerem 12 444 50 00. W trakcie rozmowy na pewno zostaniesz poproszony o podanie dokładnego adresu, pod którym miałaby być wykonywana usługa. To konieczne, by określić, czy podany adres znajduje się w zasięgu Fiberlink. Kontakt z firmą świadczącą usługi internetowe i multimedialne chyba nie może być prostszy, a przy tym tak bardzo dostosowany do indywidualnych preferencji – wybieraj dowolnie!

Masz pytania? Napisz do nas