Świąteczna ramówka w TOYA TV – co obejrzymy w Boże Narodzenie?

Kolejne święta Bożego Narodzenia to czas, aby się zatrzymać i znaleźć chwilę, by w codziennym zabieganiu spotkać się z rodziną i znajomymi. To cudowny okres, który za każdym razem zapada w pamięci wszystkich. Filmy świąteczne sprawiają, że klimat wokół świąt Bożego Narodzenia jest jeszcze bardziej odczuwalny. Jak co roku, wiele stacji przygotowało specjalną ramówkę dla swoich widzów. Co ciekawego będziemy mogli obejrzeć w TOYA TV?

TOYA TV – Twój operator telewizji kablowej

TOYA TV to jedna z usług grupy TOYA Sp. z o.o., w skład której wchodzi Fiberlink. Jest to polski operator telewizji kablowej, cyfrowej oraz telekomunikacji. W tegorocznej świątecznej ramówce  TOYA TV odkryjesz wiele ciekawych propozycji. Z pewnością każdy w domu w trakcie świąt znajdzie dla siebie najlepszy film czy program.

Święta bez Kevina? Nigdy w życiu!

Mały chłopiec, który musi poradzić sobie z dwójką mało rozgarniętych złodziei, ponownie pojawi się w naszych domach w tym roku. Polsat potwierdził, że w 2021 roku również odbędzie się emisja kultowego już filmu „Kevin sam w domu”. Ta produkcja może się pochwalić niezwykłymi liczbami i nie chodzi tylko o oglądalność w naszym kraju, która swoją drogą jest naprawdę imponująca. Warto przytoczyć, że w 2019 roku film ten w święta obejrzało 3,9 miliona widzów. Rok wcześniej było to 4,5 miliona. Jak już wspomniano, jest to hit nie tylko w naszym kraju. Na całym świecie produkcja zarobiła już 477 milionów dolarów.

Filmowe szaleństwo w święta

Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym w końcu możesz odpocząć. Aby umilić Ci ten czas, różne stacje telewizyjne przygotowują specjalną ramówkę. Choć wiele z nich nadal dawkuje emocje i nie opublikowało dokładnego planu na Boże Narodzenie, możesz być pewny, że znajdzie się w nich wiele ciekawych propozycji filmowych. Oto kilka z nich:

  • „Grinch: świąt nie będzie” – film z 2000 roku opowiadający o zielonym stworku, który chce, by wszyscy byli tak samo nieszczęśliwi jak on. Czy mu się to uda?
  • „Ekspres polarny” – jest to film animowany z 2004 roku. Opowiada o chłopcu, który nie wierzył w magię świąt i trafił do ekspresu polarnego, który jedzie wprost do siedziby św. Mikołaja.
  • „Listy do M.” – polska produkcja, która na dobre zagościła w naszych domach. Film opowiada historie kilku rodzin, które rozgrywają się w czasie świąt Bożego Narodzenia.

Tych produkcji z pewnością nie zabraknie również w tym roku.

Święta na sportowo

Drugi dzień świąt, w domu zapach pierniczków, a sernik nadal czeka na Ciebie w lodówce. Z pewnością po tych wysiłkach przy stole konieczny będzie bardziej sportowy tryb życia, jednak zanim to nastąpi, możesz cieszyć się emocjami i rywalizacją w TOYA TV. Drugi dzień świąt to w Anglii znany wszystkim miłośnikom futbolu Boxing Day. Rozgrywki ligowe na Wyspach Brytyjskich mogą umilić Ci konsumowanie kolejnych wypieków.

Mamy także ważny komunikat dla fanów zimowego szaleństwa i skoków narciarskich. Zwykle mogliśmy je oglądać w drugi dzień świąt, tym razem data została zmieniona. Konkurs skoków w Zakopanem odbędzie się nie 26, lecz 23 grudnia.

Masz pytania? Napisz do nas