Świąteczne komedie romantyczne – jakie filmy warto obejrzeć?

Boże Narodzenie to czas wytchnienia i odpoczynku. Jeśli masz ochotę na romantyczny film w świątecznym klimacie, mamy dla Ciebie kilka świetnych tytułów. Sprawdź, jakie propozycje warto umieścić w swojej playliście.

Romantyczne filmy w świątecznym klimacie, które warto obejrzeć

Bożonarodzeniowe filmy to nie tylko „Kevin sam w domu” (choć oczywiście jest to absolutny klasyk i jeśli jest jeszcze na świecie ktoś, kto nie widział przygód sprytnego chłopca z Chicago, koniecznie musi nadrobić!). Jeśli jesteś miłośnikiem romansów, powinieneś zwrócić uwagę na poniższą listę tytułów, którą przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie.

„Listy do M.”

„Listy do M.” to polska seria utrzymana w bożonarodzeniowym klimacie, na którą obecnie składa się pięć części. Każda z nich przedstawia losy różnych bohaterów, którzy w przeddzień Bożego Narodzenia mają do załatwienia różne sprawy. Całość przeplatana jest miłosnymi wątkami, które potrafią zaskoczyć. Ta przebojowa, romantyczna, a zarazem komediowa seria potrafi rozbawić do łez, a także wzruszyć miłosnymi wzlotami i upadkami bohaterów.

„Holiday”

„Holiday” można zaliczyć do klasyki kina świątecznego. Film opowiada o losach dwóch kobiet, które tuż przed Bożym Narodzeniem zamieniają się domami na dwa tygodnie. Iris i Amanda są już zmęczone swoimi dotychczasowymi niepowodzeniami miłosnymi, chcą poukładać swoje życia na nowo. Los jednak ma dla nich wiele niespodzianek. Czy tym razem uda im się znaleźć miłość?

„To właśnie miłość”

„To właśnie miłość” to film w gwiazdorskiej obsadzie, który uważany jest za jeden z najlepszych świątecznych tytułów romantycznych. To pełen miłości, ciepła i magicznego, świątecznego klimatu film, opowiadający o losach dziesięciu bohaterów. Ich historie ukazują różne oblicza miłości. „To właśnie miłość” zapewnia ogromną dawkę humoru, a także wzruszeń. Zdecydowanie „must see” na święta!

„Randki od święta”

Sloane i Jackson to para singli, którzy poznają się w dzień wyjątkowo nieudanego Bożego Narodzenia. Oboje mają dość odwiecznych pytań ich bliskich, dotyczących tego, że wciąż nie mają drugich połówek. Zawierają więc pakt – towarzyszą sobie podczas rodzinnych i nie tylko uroczystości. Ta niezobowiązująca znajomość przeradza się jednak w wyjątkowe uczucie. Czy jednak zdoła przetrwać?

„Last Christmas”

„Last Christmas” to nie tylko sztandarowa piosenka bożonarodzeniowa. To również świetna komedia romantyczna, której główna bohaterka jest niesamowicie pechową dziewczyną. Zaliczyła wiele życiowych porażek, a na dodatek pracuje jako pomocnica Świętego Mikołaja, choć nie lubi świąt. Na jej drodze pojawia się jednak Tom, który sprawia, że Kate odzyskuje równowagę, a jej życie przestaje być serią niefortunnych zdarzeń.

„Rodzinny dom wariatów”

Everett wraz ze swoją narzeczoną przyjeżdża do rodzinnego domu na święta. Chce przedstawić swoją wybrankę najbliższym. Meredith jest jednak bardzo spięta, nie wywarła na rodzinie ukochanego najlepszego wrażenia, a do tego zaliczyła kilka poważnych wpadek. Dziewczyna wzywa na ratunek swoją siostrę. Nie spodziewa się jednak, że szybko wpadnie w oko jej narzeczonemu. Którą z sióstr wybierze Everett?

Zorganizuj święta z romantycznymi filmami!

Uwielbiasz romantyczne filmy? Zapewnij sobie dostęp do najnowszych, a także kultowych tytułów. Wybierz niezawodny i superszybki internet światłowodowy Fiberlink, dzięki któremu będziesz mógł oglądać wybrane filmy w najlepszej jakości. Chcesz spędzić święta ze świątecznymi klasykami, które emitowane są w telewizji? Już dziś wybierz telewizję TOYA, która oferuje mnóstwo kanałów w najwyższej jakości HD. Pamiętaj, że w Fiberlink znajdziesz korzystne pakiety, łączące takie usługi jak: internet, telewizję i telefonię na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Masz pytania? Napisz do nas