Notice: file_get_contents(): read of 8192 bytes failed with errno=21 Is a directory in /home/nextlink/public_html/new/web/wp/wp-includes/functions.php on line 4593 Notice: Błąd podczas dekodowania pliku JSON w ścieżce /home/nextlink/public_html/new/web/app/themes/develtio/resources: Syntax error in /home/nextlink/public_html/new/web/wp/wp-includes/functions.php on line 4601 Notice: file_get_contents(): read of 8192 bytes failed with errno=21 Is a directory in /home/nextlink/public_html/new/web/wp/wp-includes/functions.php on line 4593 Notice: Błąd podczas dekodowania pliku JSON w ścieżce /home/nextlink/public_html/new/web/app/themes/develtio/resources: Syntax error in /home/nextlink/public_html/new/web/wp/wp-includes/functions.php on line 4601 Telewizja z internetem – dlaczego pakiet usług to świetne rozwiązanie dla seniorów? - FiberLink
starszy-mezczyzna-korzystajacy-z-komputera

Telewizja z internetem – dlaczego pakiet usług to świetne rozwiązanie dla seniorów?

Seniorzy coraz chętniej korzystają z internetu. Dzięki niemu mogą być w stałym kontakcie z bliskimi. Co więcej, osoby starsze odkrywają również pozostałe dobrodziejstwa tego nowoczesnego medium. Chętnie pobierają aplikacje, które są na czasie i biorą czynny udział w życiu internetowym danej społeczności. Niemniej jednak seniorzy wciąż dużą część swojego czasu przeznaczają na oglądanie telewizji. Niezmiennie od kilku lat są wiernymi widzami wybranych seriali czy teleturniejów. Czy pakiet usług dla osoby starszej będzie dobrym rozwiązaniem? A może wykupienie usług osobno to jednak lepsza opcja?

Pakiet usług – dlaczego takie rozwiązanie jest dobre w przypadku seniorów?

Zarówno w przypadku seniorów, jak i pozostałych użytkowników usług połączenie internetu z telewizją w pakiet jest korzystnym rozwiązaniem ze względu na finanse.. Wybierając pakiet, można zaoszczędzić nawet kilkanaście procent kwoty, którą musielibyśmy wydać wybierając usługi od dwóch różnych operatorów, a zaoszczędzone pieniądze można wydać na inne przyjemności.

Seniorzy decydujący się na pakiet mogą także liczyć na o wiele mniej formalności. Wykupienie zestawu usług wiąże się wyłącznie z podpisaniem jednej umowy, a nie kilku. Osoby starsze, które wykupią pakiet usług, każdego miesiąca będą dostawać wyłącznie jedną fakturę. Jak wiadomo, z wiekiem ludzka pamięć jest coraz bardziej zawodna, dlatego mnożenie rachunków może sprawić, że senior po prostu zapomni opłacić którejś z nich. Zorientuje się o tym dopiero po odcięciu dostępu do telewizji, internetu czy telefonu. Połączone usługi niwelują ten problem. Użytkownik pakietu dostaje wyłącznie jednej rachunek, a po jego opłaceniu ma pewność, że o niczym nie zapomniał.

Wygodne rozwiązania dla każdego seniora – pakiety usług od Fiberlink

W Fiberlink można liczyć na wiele bardzo korzystnych pakietów, które zostały przygotowane z myślą o wygodzie Klientów. Dzięki temu każdy senior może znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie. Jakie pakiety telewizji i internetu można znaleźć w ofercie Fiberlink? Prezentujemy 3 najpopularniejsze warianty:

  • Dwupak: 1 GIGA + Bogaty HD – w tym pakiecie dostępny jest internet UltraFiber 1 GIGA o prędkości pobierania danych 940 Mb/s oraz wysyłania – 100 Mb/s. Jeśli chodzi o pakiet telewizji Bogaty HD, oferuje on 177 kanałów, w tym 141 w jakości HD.
  • Dwupak: 700 + Oszczędny HD – w przypadku tego pakietu mamy do dyspozycji internet SuperFiber 700, o prędkości pobierania danych 700 Mb/s oraz prędkości wysyłania danych 70 Mb/s. W wariancie TV Oszczędny HD oferujemy 76 kanałów w tym aż 61 w wersji HD.
  • Dwupak: 400 + Wygodny HD – ostatni pakiet usług zawiera również 123 kanały telewizyjne, w tym 104 HD oraz proponuje łącze o prędkości pobierania danych 400 Mb/s i prędkości wysyłania danych 40 Mb/s.

Fiberlink – najlepsze rozwiązania dla Klientów

Łączone usługi to maksimum wygody i oszczędności nie tylko dla seniorów. W naszej ofercie każda grupa wiekowa znajdzie dla siebie bardzo korzystne rozwiązania. Warto również wspomnieć o tym, że proponowane przez nas łącze charakteryzuje się niezawodnością i prędkością dopasowaną do potrzeb użytkowników. Jeśli chodzi o telewizję, oferujemy pakiety programów, które są zróżnicowane pod względem tematycznym. W związku z tym zarówno seniorzy, jak i ich dzieci i wnukowie będą mogli oglądać programy, które są dla nich najbardziej interesujące.

Masz pytania? Napisz do nas

    Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nextlink/public_html/new/web/wp/wp-includes/functions.php on line 5373