Top programy TV podróżnicze

Co robić, gdy pogoda nie rozpieszcza? Odpowiedź nasuwa się sama – telewizja! Telewizja światłowodowa Fiberlink to doskonałe uzupełnienie szybkiego Internetu i jednocześnie świetny sposób, aby spędzić czas zarówno relaksując się, jak i ucząc nowych rzeczy. Nie musisz wyjeżdżać na koniec świata, aby zobaczyć miejsca, o których zawsze marzyłeś. Przedstawiamy 5 top programów TV podróżniczych, które znajdziesz w naszych pakietach TV!

Kobieta na krańcu świata

Jeden z najsłynniejszych polskich programów podróżniczych. Program dokumentalny prowadzony przez Martynę Wojciechowską to nie tylko możliwość obejrzenia najdalszych zakątków świata, ale i zetknięcie z realnymi konfliktami społecznymi. W każdym odcinku poruszany jest inny problem, każdy przedstawia niezwykłe kobiety, które łączy wyjątkowa historia ich życia.

Piękne zdjęcia, codzienne, życiowe problemy i historie, które bawią, smucą i wzruszają – w programie Martyny Wojciechowskiej na pewno nie zabraknie emocji. Program zobaczysz w kilku stacjach telewizji Fiberlink, między innymi w TVN.

Afryka od kuchni

Niestandardowy program dokumentalny przedstawiający podróże szwedzkiego szefa kuchni – Kirana Jethwa. Mężczyzna zwiedza kraje afrykańskie, jednocześnie poznając smaki tradycyjnej afrykańskiej kuchni. Zwiedza między innymi Kenię, gdzie spróbuje mięsa sawannika i wina palmowego, a także Etiopię – królestwo kawy. Każdy odcinek to nowa przygoda i nowe doznania smakowe.

Jeśli chcesz poznać lokalne składniki i zainspirować się kulinarnie, włącz National Geographic w telewizji światłowodowej (program jest emitowany również w TVP3).

Wyprawa po skarb

Seria dokumentów o podróżach i przygodach żądnych wrażeń łowców skarbów. Każdy z odcinków przedstawia część niezwykłej wyprawy na egzotyczną wyspę. Łowcy skarbów muszą stawić czoła jadowitym wężom, w innym odcinku walczą z tropikalną burzą stulecia, a jeszcze w innym dokonują odkrycia, które na zawsze zmieni ich życie… W Wyprawę po skarb po prostu nie da się nie wciągnąć! Program emitowany jest w programie Discovery Channel.

Makłowicz w drodze

Program dokumentalny znany zarówno starszym, jak i młodszym wielbicielom podróży… i poznawania lokalnych specjałów. Makłowicz w drodze to autorski program kulinarno-podróżniczy, będący nową odsłoną programu stworzonego ponad 20 lat temu przez TVP. Ukazuje związki kuchni z historią i kulturą odwiedzanych miejsc, a także odkrywa lokalne tradycje. Makłowicz to polska ikona kulinarnych podróży po świecie, której nie wypada nie znać!

Ekstremalne wyprawy

Jeszcze jeden program produkcji National Geographic, tym razem kierowany do osób, dla których podróże same w sobie nie są wystarczająco ekscytujące. Lubisz czuć adrenalinę? Poznaj drużynę śmiałków, którzy poszukują najlepszych miejsc na świecie do uprawiania sportów ekstremalnych. Przejadą tysiące kilometrów, aby znaleźć miejsca najlepsze do uprawiania kolarstwa górskiego, surfingu, kajakarstwa czy skoków spadochronowych. Dodatkowo sportowcy-podróżnicy poznają lokalne kultury i historię wyjątkowych miejsc na całym świecie.

Telewizja światłowodowa Fiberlink to nieskończenie wiele możliwości, nie tylko jeśli chodzi o programy telewizyjne. Wybierz pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oglądaj co tylko chcesz dzięki Internetowi światłowodowemu.

Chcesz poznać kolejne programy TV w telewizji światłowodowej Fiberlink?

Sprawdź, jak wygląda wakacyjna ramówka i czego możesz spodziewać się w najbliższym czasie.

Masz pytania? Napisz do nas