Usługi Fiberlink dla biznesu

Fiberlink jest cenioną firmą obecną na rynku usług telekomunikacyjnych od ponad 16 lat. Klientom indywidualnym oferujemy między innymi szybki internet i telewizję. Firmom udostępniamy natomiast profesjonalną ofertę dopasowanego do potrzeb biznesu internetu, a także inne usługi, takie jak usługę głosową VolP. Dysponujemy również ofertą hurtową przeznaczoną między innymi dla jednostek oświatowych. Sprawdź nasze propozycje już dziś!

Dostęp do internetu dla Twojej firmy – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dostęp do internetu, który możemy zaproponować Twojej firmie, jest usługą, z której z pewnością będziesz zadowolony. Ta gwarancja ma związek z faktem, że do świadczenia naszych usług jako Fiberlink wykorzystujemy własną infrastrukturę. To z kolei sprawia, że możemy dopasowywać nasze usługi do potrzeb klientów. Co więcej, gwarantujemy bardzo szybką reakcję na awarie, jak również ich usunięcie, nawet w czasie 12 godzin od czasu zgłoszenia usterki. Kolejną zaletą skorzystania z naszych usług jest możliwość uruchomienia łącza zapasowego, które biegnie alternatywną trasą kablową lub połączeniem radiowym, dzięki czemu nawet w czasie awarii połączenie firmy z internetem nie zostanie zachwiane na długo.

Wyróżnia nas oferta stabilnego łącza kablowego i radiowego bez limitu poboru danych, a także ogromna elastyczność oferowanych usług. Dopasowujemy między innymi przepustowość do zindywidualizowanych potrzeb naszych klientów biznesowych. Nasza propozycja jest skrojona na miarę każdej firmy, która wyrazi chęć skorzystania z usług Fiberlink. Co więcej, wiemy, jak ważne podczas pracy jest zarówno pobieranie plików, jak i ich wysyłanie w świat, dlatego też nasza oferta dla biznesu zawiera symetryczne połączenie firmy z internetem. To oznacza, że prędkość oferowanego przez nas internetu jest tożsama dla odbierania i wysyłania plików (download i upload), co znacząco usprawnia przepływ danych.

Wszystkie nasze usługi charakteryzują się najwyższą możliwą jakością. Co więcej, oferujemy nie tylko dostęp do sieci dla firmy, ale również usługę głosową VolP, która polega na realizowaniu połączeń głosowych za pomocą transmisji danych internetowych. Usługa może być wykonywana przez nas zarówno w niewielkich firmach, jak i wielooddziałowych korporacjach. Skorzystanie z usługi VolP pozwala na przeprowadzanie tanich połączeń telefonicznych bez dodatkowego okablowania.

Oferta hurtowa

W naszej ofercie można znaleźć również zakładkę „oferta hurtowa”, która jest przeznaczona dla przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz jednostek oświatowych. Wszystkie osoby związane z tymi podmiotami, które są zainteresowane ofertą hurtową Fiberlink, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznaniem się ze szczegółami. Nasze usługi przeznaczone dla jednostek oświatowych są świadczone na podstawie oferty ramowej oraz cennika, który został zaakceptowany przez Urząd Komunikacji Elektronicznej 20 grudnia 2018 roku.

O Fiberlink

Nasza firma charakteryzuje się świadczeniem wysokiej jakości usług, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i tych biznesowych. Jesteśmy firmą technologiczną działającą na rynku już od 2005 roku, a obecnie naszym zasięgiem obejmujemy dużą część województwa małopolskiego, czyli powiaty krakowski, myślenicki, wadowicki, wielicki i bocheński. Od 2018 roku jesteśmy również częścią grupy TOYA.

Misją Fiberlink jest oferowanie najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych, które są świadczone dzięki rozbudowanej sieci światłowodowej, wprowadzającej nową jakość korzystania z sieci internetowych wspomaganej przez nadajniki radiowe. Co więcej, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, naszym usługom zaufało już wielu klientów indywidualnych i biznesowych. Wykwalifikowani specjaliści pracujący w naszych szeregach z chęcią odpowiedzą na wszystkie wątpliwości i pytania dotyczące internetu dla firm, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa.

Masz pytania? Napisz do nas