W pakiecie lepiej – poznaj korzystne duety usług Fiberlink

Aby w pełni wygodnie i efektywnie korzystać z możliwości współczesnego świata, w naszych domach posiadamy najróżniejsze urządzenia i usprawnienia, a także korzystamy z usług wielu różnych, nowoczesnych firm i dostawców. Oczywiście rodzi to wiele możliwości, ale także swego rodzaju trudności, jak chociażby konieczność kontaktowania się z każdą firmą osobno oraz płacenia kilku, a nawet kilkunastu odrębnych rachunków. Rozwiązaniem w tej sytuacji może być znalezienie firmy, która w swojej ofercie posiada korzystne pakiety usług. Doskonałym tego przykładem jest Fiberlink, oferujący swoim klientom między innymi możliwość łączenia internetu z telewizją, internetu z telefonem czy nawet telekomunikacji z fotowoltaiką.

Fiberlink Fotowoltaika – nowość na pokładzie

Fiberlink to firma znana przede wszystkim dzięki oferowanym usługom telekomunikacyjnym, telewizyjnym i internetowym. Aby iść z duchem czasu i odpowiadać na stale rosnące oraz zmieniające się potrzeby klientów, zdecydowaliśmy się jednak na znaczne rozszerzenie zakresu swoich usług. Tym samym w ofercie firmy, obok telefonu, internetu i telewizji, znajduje się również fotowoltaika.

Oferujemy nowoczesne rozwiązanie energetyczne zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla biznesu. Usługa obejmuje doradztwo w zakresie wyboru najodpowiedniejszej oferty, dostawę paneli oraz ich montaż. Panele mogą zostać zamontowane na dachu skośnym oraz dachu płaskim, jak również na gruncie. Dzięki pomocy doświadczonych fachowców zyskasz nie tylko nowe, nowoczesne źródło energii, ale otrzymasz także możliwość obniżenia kosztów poboru i korzystania z energii elektrycznej.

Korzystny pakiet – telekomunikacja i fotowoltaika

Na tym jednak nie kończą się możliwości oszczędzenia, bowiem oferta Fiberlink przewiduje także dodatkowe cięcia Twoich wydatków, jeśli tylko zdecydujesz się na jeden z korzystnych pakietów firmy.

Dodatkowo warto wiedzieć, że Każdy Klient Fiberlink może skorzystać z wyjątkowej promocji, w ramach której otrzymać można aż 2400 złotych do wykorzystania na internet, telewizję i telefon! Z promocji skorzystać może:

  • każda osoba korzystająca z usług telekomunikacyjnych Fiberlink, która planuje zakup i montaż paneli fotowoltaicznych firmy,
  • każda osoba, która kupiła lub planuje kupić panele fotowoltaiczne od Fiberlink, a jednocześnie planuje zakup usług telekomunikacyjnych.

Jak działa promocja? Otóż przy połączeniu wspomnianych wyżej usług możesz otrzymać zniżkę w wysokości 2400 złotych. Kwotę tę możesz następnie wykorzystać na swój internet, telewizję lub telefon od Fiberlink.

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem, zamów usługę fotowoltaiki. Jeśli posiadasz już nasz internet i interesuje Cię także fotowoltaika, zamów ją u nas.

Otrzymasz od nas Voucher wraz z unikatowym kodem promocyjnym o wartości 2400 zł brutto do wykorzystania na usługi telekomunikacyjne. Po uzgodnieniu wszystkich niezbędnych szczegółów, zainstalujemy u Ciebie naszą fotowoltaikę oraz internet, a po dokonaniu płatności za fotowoltaikę, możesz cieszyć się nie tylko prądem ze słońca, ale także darmowymi usługami telekomunikacyjnymi nawet przez 24 miesiące!

Masz pytania? Napisz do nas