6 kroków do darmowego prądu – czyli instalacja fotowoltaiki od Fiberlink

Rachunki za energię elektryczną stale rosną i coraz więcej rodzin odczuwa wpływ podwyżek na budżet domowy. Czy istnieje szansa na obniżenie kosztów rachunków za prąd? Jednym  ze sposobów na rozwiązanie tego problemu jest instalacja paneli fotowoltaicznych. Dzięki nim można czerpać darmowy prąd ze słońca. To ekologiczna, a zarazem ekonomiczna propozycja dla wszystkich osób, które chcą obniżyć swoje wydatki na energię elektryczną. Dowiedz się, jak w 6 prostych krokach zacząć oszczędzać i zyskać tani prąd.

Darmowy prąd z Fiberlink – zyskaj ekonomiczne i ekologiczne źródło energii

Masz już dość ciągłych podwyżek cen za energię elektryczną? Zastanawiasz się, jak oszczędzać prąd? Zdecyduj się na sprawdzone, cieszące się ogromną popularnością na rynku rozwiązanie. System paneli fotowoltaicznych to niezwykle opłacalna inwestycja, która pomoże osiągnąć Ci samowystarczalność energetyczną. Z fotowoltaiki mogą korzystać nie tylko klienci indywidualni, lecz także firmy, które chcą poczynić oszczędności.

Instalacja fotowoltaiczna to sposób na czerpanie darmowej energia ze słońca, z której można korzystać przez cały rok, również w zimie. Jeśli chcesz dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy instalacji fotowoltaicznej, postaw na ofertę Fiberlink. Poniżej dowiesz się, jak wygląda droga od naszego pierwszego kontaktu, aż do funkcjonowania z działającą już u Ciebie instalacją.

Instalacja fotowoltaiki od Fiberlink w 6 krokach

Choć instalacja fotowoltaiki wiąże się z pewnym nakładem finansowym, jest inwestycją, która po pierwsze szybko się zwróci, po drugie aktualnie dostępne dotacje i ulgi pozwolą w znacznym stopniu zredukować jej koszt.

Ponadto aktualnie w ofercie Fiberlink znajdziesz promocje m.in. ofertę gotowych zestawów fotowoltaicznych już od 11 900 zł, lub promocję na połączenie usług – Klienci, którzy połączą nasze usługi (fotowoltaikę i usługi telekomunikacyjne), zyskają voucher o wartości 2400 zł do wykorzystania na internet, telewizję i telefon.

Tylko 6 kroków dzieli Cię od korzystania z darmowej energii. Dowiedz się, jak uzyskać tani prąd z pomocą Fiberlink.

  1. Skontaktuj się z nami – zaczniemy od niezobowiązującej rozmowy o Twoim zużyciu energii elektrycznej i o Twoim zapotrzebowaniu na nią. Nasz doradca przeprowadzi z Tobą obszerny wywiad, ale i odpowie na wszystkie Twoje pytania odnoszące się do fotowoltaiki. Na tym etapie wykonamy audyt, który pokaże aktualne zużycie energii w Twoim domu lub firmie.
  2. W kolejnym kroku, na podstawie zdobytej wiedzy i informacji o Twoich potrzebach i oczekiwaniach przygotujemy dla Ciebie ofertę. Na tym etapie zaprezentujemy Ci także możliwości pozyskania dotacji i finansowania na Twoją instalację. Zaprezentujemy Ci również rozwiązania technologiczne, jakie zostaną zastosowane w instalacji fotowoltaicznej przygotowanej dla Ciebie.
  3. Jeśli nasza oferta spełni Twoje oczekiwania i zdecydujesz się na instalację fotowoltaiki z Fiberlink, podpiszemy umowę. Co ważne, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z dofinansowania – zajmiemy się Twoim wnioskiem. Jeżeli do sfinansowania instalacji będziesz potrzebować kredytu, pomożemy Ci z jego załatwieniem.
  4. Po zawarciu umowy, czas na szczegółowy projekt Twojej instalacji. Pokażemy Ci, jak dokładnie instalacja zostanie poprowadzona. Dla lepszego zobrazowania, jak to będzie wszystko wyglądać, na Twoje życzenie stworzymy również wizualizację, która będzie dopasowana do Twojego dachu czy przestrzeni przed domem (w zależności od miejsca montażu). W razie jakichkolwiek wątpliwości czy uwag będziesz miał szansę na zasugerowanie ostatnich poprawek.
  5. Po zaakceptowaniu projektu zajmiemy się zainstalowaniem paneli u Ciebie. Podłączymy wszelkie niezbędne urządzenia i sprawdzimy, czy wszystko działa poprawnie. Następnie udzielimy Ci szczegółowych informacji, jak kontrolować Twoją nową instalację fotowoltaiczną za pomocą aplikacji.
  6. W Fiberlink zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Pozostaniemy  do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Pamiętaj, że w Fiberlink możesz liczyć na 15 lat gwarancji na instalację.

Prąd z fotowoltaiki z dofinansowaniem

Jak widzisz założenie instalacji fotowoltaicznej nie jest procesem skomplikowanym, tym bardziej, że nasi Doradcy pomogą Ci dopełnić wszelkich formalności.

Pamiętaj, że zakładając instalację fotowoltaiczną, jeszcze tylko do końca marca 2023r. możesz skorzystać z dofinansowania w ramach programu „Mój prąd 4.0.”. Kwota, jaką możesz pozyskać, to nawet 6 000 zł (w przypadku osób fizycznych).  Jeśli natomiast chcesz założyć instalację fotowoltaiczną w firmie, możesz skorzystać z możliwości rozłożenia kosztów na raty. Wszelkie szczegóły dotyczące umowy ratalnej możesz uzgodnić ze specjalistą Fiberlink.

Masz pytania? Napisz do nas